ASTROLOJİ


Koçta Satürn Yengeçte Güneş Analizleri 

 

Duygular her zaman dahil olduğundan ve kendiniz için üzülmenize neden olabileceğinden, nesnel olarak düşünme konusunda sık sık sorun yaşarsınız. Etkilenebilir, değişken, çok duygusal ve duyularınız ve etrafınızdaki atmosfer tarafından kolayca sallanırsınız. Bir karar verdiğinizde, buna bağlı kalıyorsunuz- argümanlar sizi inatçı yapıyor ve diğerleri mantığından ziyade fikrinizi değiştirmek için övgü ve nezaket kullanmalılar. Zihinsel süreçleriniz bilinçsiz olarak gerçekleşir, ancak bilinçli niyet olarak kendini gösterir.  

 

İyi bir hafızan var ama kitaplardan ziyade bilinçaltını öğrenmeye eğilimlisin. Dikkatlice sarılıyorsunuz, ancak günden güne değişebilir.  Sen Dikkatli, diplomatik ve iyi, sempatik bir dinleyici. İyi bir iş yeteneğiniz var, ancak düşüncelerinizin çoğu iş yerine aile ve ailenize odaklanıyor. Sezgi parlamaları var ama aynı zamanda irrasyonel kaygılar, fobiler veya dar görüşlü olabilir. Geçmişte yaşama eğilimindesiniz, geleceğe çok az düşünce veriyorsunuz. Lirik şiir ve müzikten hoşlanıyorsunuz.  

 

Sosyal yaradılışlı, sessiz, iyi huylu ve zarifsiniz. Dünya görüşü­nüz geniş ve kapsamlı. Dünyada olup biten pek çok şeyi anlayabiliyorsunuz. Seyahat etmeye, özellikle de­niz yolculuklarına bayılıyorsunuz. Seyahatler sizin için genellikle kazanç kapısıdır da. Anne tarafı­nızın akrabalarından yana şansı­nız var. Size annenizden miras ka­labilir. Ne olursa olsun, mülk ve araziyle ilgili konular veya meslek­ler size para kazandırıyor. Düşün­celi, nazik, iyi belleğe sahip, dip­lomatik bir insansınız. Duygulu tip olduğunuzdan, en kolay, iyilikle, düşüncelikle etkileniyorsunuz. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Üye Panel

Kullanıcı Adı :
Şifre :

KİTAPLAR

Online