Koçta Satürn Yayda Güneş Analizleri 

 

Satürn ve Güneşin bu yerleşimi zararlı olarak görülür. Öğrenmesi gereken ebedi bir öğrencisin, ama eğer üzülürsen zihinsel olarak huzursuz olabilirsin ya da konsantrasyonun azalır. Öğrenme yeteneğiniz, ilk yıllarınızda her zaman belirgin değildir ve düşünceleriniz çoğunlukla bağlantısız görünüyor. Zihinsel özgürlüğü talep edersiniz, ancak fikirleriniz genellikle gelenekseldir veya toplum tarafından yaygın olarak kabul edilir. Bu sosyal uygunluk, ahlaki standartlarınız çok gevşek veya düşük olabileceğinden çok ileri taşınabilir. Zihinsel kuvvetleriniz düşüktür. Akut algınız durumu hızlı bir şekilde kavramanıza izin verir, ancak zihniniz uzun vadeli hedefe odaklandığından ayrıntıları kaçırmaya hazırsınız.  

 

Geniş görüşlü, içten, çok yönlü, sabırsız, dürüstsün (herhangi bir aldatmacadan nefret ediyorsun), ancak kasıtlı olarak incitilmenize rağmen, başkalarıyla konuşurken genellikle çok kibarsınız. Doğal bir adalet anlayışına sahipsiniz ve dualiteniz her tarafı görmenize izin veriyor.  

Kesintisiz bir konuşmacı olma eğilimindesiniz ve sessiz, hareketsiz ve yansıtıcı olmayı öğrenmelisiniz. Sık sık sonuca varmak için çok hızlı bir şekilde zıplar ya da teslim edeceğiniz sabrınızdan daha fazlasını vaat edersiniz. 

 

Sizin İçin hareketlilik esastır. İşiniz ne olur­sa olsun mutlaka felsefe, iş haya­tı, bilim, fizik, kimya gibi bir konu­ya ilgi duyan onunla ilgili gelişme­leri takip edersiniz. Tedirgin, bu­günkü şartlardan hoşnut değilmiş gibi bir haliniz var. Başkalarının ni­yetlerinden kuşku duyma eğilimindesiniz. 

 

Sizde içten gelen bir merakla, en kötü kusurlarınızı saklayan bir diplomasi de var. Kusurlarınızın en belirginlerinden biri, o katı, eleştirici tavrınız. Bunu saklama­ya özelikle özen gösteriyorsunuz. Keskin zihniniz, ne kadar eleştiri­ci ve değişken olursa olsun, ge­nellikle meslek hayatınızı ve ihti­raslarınızı ilgilendiren konulara merak duyuyor. Esas olarak tutu­cu ve gelenekçi, pratik ve gözlem­cisiniz. Genel bakış açınız ciddi, çoğu zaman ayrım uygulayıcı... ya­ni... size karşı çıkanları ayırıyorsu­nuz. Farkında olsanız da, olmasa­nız da, sizde doğuştan yönetici olan birinin organizasyon yete­nekleri var. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Üye Panel

Kullanıcı Adı :
Şifre :

KİTAPLAR