ASTROLOJİ


Koçta Satürn Terazide Güneş Analizleri 

 

İyi bir muhakeme gücüne sahipsin. Zihniniz dengeli ve sempatiktir, ancak diğerlerinden de aynı derecede zihinsel disiplini beklersiniz. Herhangi bir sorunun her iki tarafını da görebilmeniz iyi karar vermenizi arttırır ancak kararsız olmanıza neden olabilir. Karar vermeyi reddetme eğilimindesiniz ve stresli ya da acele ettiyseniz hiçbir şeyi çözemezsiniz.  

 

Tartışmaktan nefret edersiniz ve tartışmaktan ve nedenlerle problemlerden bahsettiniz, ancak kendi ilkeleriniz söz konusu olduğunda çok katı olabilirsiniz. Hassas, esnek, rasyonel ve geniş mayınlısınız, ancak mükemmeliyetçi olarak çok telaşlı olabiliyorsunuz. Satürn Güneş etkilenmişse, zayıf iradeli olabilirsiniz. Son derece gelişmiş bir estetik anlayışa sahipsin.  

 

Bazen çok sosyal olabilirsin afet ve yüzeysel. İlişkilerde iyi iletişim ve mutluluğa ihtiyacınız var. Başkalarının ne düşündüğünü ve nasıl davrandığını merak ediyorsun, bu yüzden sık sık insan ilişkilerine ve psikolojiye katılıyorsun. Adaletsizlikten nefret ediyorsun ve her türlü gayreti adalet için gösterirsin. Sanattan, entelektüel uğraşlardan ve rafine, dürüst insanlardan zevk alırsınız. Kadınlar çok erkeksi olma eğilimindedir. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Üye Panel

Kullanıcı Adı :
Şifre :

KİTAPLAR

Online