Koçta Satürn Kovada Güneş Analizleri 

 

Zihniniz keskin, bağımsız, özgün, esprili, yeni deneyimlere açık ve soyut fikirleri özümseyebilir. Doğru, tarafsız, nesnel, becerikli, gözlemci, sezgisel ve iyi bir karakter yargıcısın. Gerçek, geleneğe veya toplumsal normlara aykırı olsa bile, önce gelir. Genelde gördüğünüz veya deneyimlediğiniz hiçbir şeye şaşırmazsınız ve başkalarının göremediği şeyleri kabul edebilirsiniz. Zihinsel enerjiniz kararlı, konsantre ve organize.  

 

Genellikle matematiksel ya da bilimsel yeteneğin var. Çalışkan, sosyal ve sıklıkla kendi alanında kendin öğretiliyorsun. Bireysel zihnin Evrensel Aklın bir parçası olduğunu fark edersiniz, beş duyunun ötesine geçme deneyimini yaşarsınız. Telepatik olmanız ve fiziksel tezahürlerin çalışmalarına dair bilimsel bir içgörünüz olması muhtemeldir. Sen' İnsanlığın ruhsal gelişimi ile ilgilenen bir insancısın ve çoğunlukla gruplara ve organizasyonlara dahil oluyorsunuz.  

 

Duygusal değil ama güçlü bir şekilde sadıksınız, zihinsel teşvik için arkadaş ediniyorsunuz. Yazma ve konuşma size kolay gelir, çok konuşkan olabilirsiniz. Düşünceleriniz, yansıma ve mantıksal akıl yürütme olmadan değişmez. Etkilenmişse, inatçı ve kararsız olmaktan daha fazlasını düşünebilirsiniz. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Üye Panel

Kullanıcı Adı :
Şifre :

KİTAPLAR