ASTROLOJİ


Koçta Satürn Başakta Güneş Analizleri 

 

Bu iki gezegenin burada olması uğurludur.  

Harika bir akıl yürütme gücüne sahip bir analitik aklınız var. Öğrenmek için hızlısın ama konsantre olmadıkça bilgiyi yakalayamazsın. Çok yönlü, ayırt edici, eleştirel, pratik, dürüst, zaman zaman şüpheci ve kararında tarafsızsın. Finansal başarı ve statü elde etmek için pratik kullanımı olan fikirlere değer veriyorsunuz. Mesleki ve finansal başarı, uzmanlık becerileri ve eğitim yoluyla gelir. İş odaklısınız ve genellikle sosyal durumlarda utangaçsınız. Konuşma ve yazılarınız, genellikle uygun dilbilgisi, imla ve noktalama işaretleri konusunda ısrar ettiğiniz için çok önemlidir.  

 

Dil konusunda uzman olabilirsiniz. Sağlam bir sağlığınız var ve özellikle iş yerlerinde çevrenizin düzenli ve verimli olmasını istiyorsunuz. Sen' detaylı bilimsel çalışma ve araştırmalarda harikalar yaparsın çünkü başkalarının saçma olduğunu düşündüğü bir hassasiyet düzeyinde ısrar ediyorsunuz.  

 

Genel resme bakış açınızı kaybettiğinizde, ayrıntıya çok fazla kapsanmış veya hatta saplantılı olabilirsiniz. Daha az zeki olanlara karşı toleranssız olabilir ve stres altında aşırı eleştirel olabilirsiniz. Diyet, sağlık ve hijyene ilgi duyuyorsunuz. Her şeyi ve herkesi kategorilere ayırma eğilimini kontrol etmelisiniz. 

Üye Panel

Kullanıcı Adı :
Şifre :

KİTAPLAR

Online