ASTROLOJİ


Koçta Satürn Balıkta Güneş Analizleri 

 

Şiirsel, sanatsal, zarif, kibar ve yardımseversin, ama aynı zamanda unutkan, düşüncesiz, aşırı hassas ve kolayca yaralanabilir. Canlı hayal gücünüz, düşüncelerinizi ve eylemlerinizi fotoğraf kalitesinde görselleştirmenizi sağlar. Bilgilendirilmekten hoşlanırsınız ancak kozmos yoluyla daha fazla bilgi edinirsiniz. Bilinçsizce çevrenizdekilerin düşünceleri ve duygularından etkilenirsiniz. Düşünceleriniz bilinçaltı öneriden kolayca etkilenir ve duygularınızla çok kolayca oynanır.  

 

Zihniniz geçmişin unutulmuş duygusal deneyimleri tarafından önyargılı olabilir. Dalgalanan duygularınız kararsızlığa neden olabilir ve bir hayalperest olabilirsiniz.  

Telepatik ve sezgisel yeteneklerinizin farkındasınız ve kullanıyorsunuz- sonuçlarınız sezgisel ve her zaman mantıklı değildir. Gizemli olmayı seviyorsun. Bu yüzden utangaç veya münzevi olabilir ve sıklıkla düşüncelerinizi kendinize saklayabilirsiniz. Etkilenirse, zihniniz algınızı veya mevcut realitenizi çarpıtan anılarla kapana kısılabilir. Açıkça görmeye ve düşünmeye odaklanmayı öğrenmelisiniz. Etkilenirse, hayal gücünüz hastalıklı olabilir. Kendine acıma ve daimî bir kızgınlığa karşı korunmalısın. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Üye Panel

Kullanıcı Adı :
Şifre :

KİTAPLAR

Online