Koçta Satürn Akrepte Güneş Analizleri 

 

Özgün düşünceler üretebilir ve hızlı düşünebilirsiniz, ancak ani kararlar alabilir veya görüşlerinizi dürtüyle değiştirebilirsiniz. Düşünceleriniz belirleyici olma eğilimindedir ve ilk tercihiniz Burada Güneş ve Satürn etkilenmediği sürece doğrudur. Her zaman kullanmasanız da iyi bir öngörüde bulunuyorsunuz ve yaptığınız her işte birinci olmak, tartışmak gibi rekabetçi düşünmede zevk almak istiyorsunuz. Zihinsel uyarılma olmadan, zihinsel zorlanma veya huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bakış açınız çoğu zaman kişiseldir istediğiniz gibi olmasını ve olmamasını istediğiniz gibi görürsünüz.  

 

Açık sözlü ve hızlı zekalısın ve entelektüel olarak bencil olabilirsin. Sabırsızlığınızla bilinçli olarak muhalefet veya gecikme ile mücadele etmelisiniz ve düşünmeden önce hareket etmemelisiniz. Sabit işaretler belirgin değilse, başladığınız bir şeyi her zaman takip edemeyebilirsiniz. Kendinizi ifade etmeyi ve doğaçlama yapmayı kolay buluyorsunuz, ancak sinir enerjisini kesik ya da alaycı olarak kullanabilirsiniz. Etkilenirseniz, sinirlenebilir, düşüncesiz ve / veya hızlı temperlenmiş olabilirsiniz. Jüpiter'den etkilenirseniz abartmaya meyilli olursunuz. 

 

Derin bir içgörü yeteneğine sahip sezgisel bir akla sahipsin. Zihniniz kararlı ve beceriklidir, genellikle imkansızı başarır. Zor problemleri pratik bir şekilde çözebiliyorsunuz, soruşturma ve araştırma yapıyorsunuz. Zihinsel esnekliği geliştirmelisin. Uzak görüşlüsün ve açık görüşlüsün, ama başkalarına karşı yargılama eğilimindesin. Ne istediğini söyleyemiyorsan, sessiz kalıyorsun.  

 

Güçlü bir öz kimlik anlayışına ve gelişmiş bir altıncı algıya sahipsin. Pek çok şeyi gizlice yapıyorsunuz, sadece hedeflerinizi tuttururken kendinizi ortaya çıkarıyorsunuz. Eğer etkilenmişse, komplo olabilir, şema oluşturma veya dış güdülere sahip olma Herhangi bir kesin ifadeye bağlı kalmaktan nefret edersiniz. Etkilenmişse, başkalarının zayıf yönlerini kendi avantajınıza kullanma eğilimini aşmalısınız. Kişisel olarak dahil olmadığınızda daha nesneldir, çünkü güçlü duygusal faktörler tarafından sallanabilirsiniz. Çok gelişmişseniz, tezahürde kullanılan enerjinin içsel işleyişini merak ediyor, temel değişim süreçleri hakkında fikir sahibi oluyorsunuz. 

 

Hayalet Astrolojisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Üye Panel

Kullanıcı Adı :
Şifre :

KİTAPLAR