Günlük Akupunktur Çalışmaları
30 10 2020 Cuma

Akupunktur noktaları frekans üretir mi?

Üretmektedirler. İğnesiz olarak akupunktur noktaları frekans üretirler. Gökyüzü hareketleriyle bağlantılıdırlar. Bunu en güzel anlatmanın yolu günlük etkileri olan çalışmalarla göstermek olacaktır. 

Oksijen alma sorunlarına karşı aşağıda olan iki akupunktur noktasını aynen yazıldığı gibi akılla okuyunuz. Bunu on onbeş dakika yapmanız oksijen alma sorunlarınıza iyi gelir. Hatta akciğerlerinizi düşünerek bunu akılla okuyun. Akciğerde oksijen yollarında olan blokajlar açılacaktır. Bunu isterseniz başkaları için yapın. İnanılmazların inanılır olduğunu görünüz. Sadece beynin harika işlevi ile bu anında uzaktan başkalarına etki edecektir. 

"GV5 akupunktur noktası

LV9 akupunktur noktası"

Güne göre olması akupunktur noktalarının göksel bağlantılarıdır. Gökyüzü ilişkileridir. Verilen noktaları sadece okumakla bu aktif oluyorsa göksel bağlantıları doğru demek olur. 

Bu işlemi 30 10 2020 Cuma gece yarısına kadar o zaman aralığında yaparsanız etki eder. Daha sonra yapmanızla bir etki olmaz. Akupunktur noktalarının bu işlevleri hakkında bilgi için iletişime geçiniz

Üye Panel

Kullanıcı Adı :
Şifre :

KİTAPLAR

Online