ASTROLOJİ


Geçmişin izleri geleceğin göğünde

Geçmişin izleri geleceğe işaret ettiği gibi, geleceğin göğü de geçmişi yapılandırır. Pascal üçgeninde yan sayıların aynı sayıyı vermesi gökyüzünde de aynıdır. Birden dokuza yazınız. Sonra birin karşısına dokuz yazınız. İkinin karşısına sekiz.
1-9= 1
2-8=1
3-7=1
4-6=1

Sayılar ters düz aslında değişmedi. Bu sistem aslında kainattaki bazı algılanamayan dalgalanmaları da gösterir. Burada işlem gelecek ve geçmiş aynı yerde buluşmasıdır. Yani ne gelecek ne de geçmiş vardır. Her şey şu anda olup bitmektedir. Gökyüzü burada bu denkleme işaret çeker. Birden başka bir şey yoktur. Her şey tekilliğe mahkumdur.

Sayılarla oynamak zor olduğu kadar basittir de. Biraz gökyüzü olayları ile bunu açalım. 30 06 1908 de Tunguska üzerine büyük bir meteor düştü. O gün göğe baktığımızda birçok gezegen karesi görürüz. O güne ait Güneş Uranüs karşıt açısı bunlardan birisidir. Uranüs yedili gezegen sisteminde yoktur. Uranüs Oğlak burcundadır.  Oğlak burcu ise yedili gezegen sistemine göre yöneticisi Satürn'dür. Buna göre Güneş Satürn açısı olarak ele almamız gerekir. Güneş Satürn ile ilgili seneler ay takvimine göre 15-46-90'dır. 90 ve 15 105 ediyor. Bu gözümüze ilk çarpan şeydir. 1908 üzerine 105 eklerseniz 2013 çıkıyor. 2013'ünde Rusya Tümen bölgesine meteor düşmüştür.

Tunguska neresidir. Oda Sibirya bölgesindedir. Tuhaf değil mi? Aynı Rusya üzerine inecek meteor yine göklerden görünmektedir.

2013 Şubatında gökyüzünde ne vardı? Ay düğümü ve Satürn karşıt durumundadır. Ay düğümünün yaşı var veya yok bulunduğu burcun yöneticisini ele alalım. Ay düğümü Boğa burcunda ise yöneticisi Venüs'tür. Satürn ve Venüs yaşları Ay ve Güneş takvimine göre; Ay takviminde Satürn Venüs 91 eder. Güneş takvimine göre Satürn Venüs senelerinden birisi 14'tür. İkisi toplamı 105 eder. Gökyüzü bize 105 sene önce de o bölgelere meteor düşmüştü demektedir.
Gelecek geçmişi, Geçmiş geleceği yazar. Aslında zaman yok biz mi var sanıyoruz?

Bugün yaşanan her olayın aslında geçmişi şu anda gökte yazılıdır. Nasıl geçmişte olan geleceği yazmış ise, gelecekte geçmişe gönderme de bulunmuştur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Üye Panel

Kullanıcı Adı :
Şifre :

KİTAPLAR

Online