ASTROLOJİ


Astroloji haritalarında ikinci ev ile ilgili (kaynaklar, maddi mal varlığı) fırsatlar ikinci evin 10 ve 19’uncu derecelerinde gözlemlenir. Bu derecelerde olumlu görünümler analizler için yararlı olabilir.
Örneğin bir Jüpiter’in burada oluşu Jüpiter’le ilgili fırsatları gösterebilir. Jüpiter’in işaret ettiği meslekler şunlardır:

-          Hukuk, sigortacı, bankacı, linguist, akademik kariyer, teolojist, din adamı, filozof, devlet sektörü, bilim adamı, diplomatik meslekler, uluslararası ticaret, turizm sektörü, reklamcılık, yayıncılık, rehber, spor malzemeleri sanayi, golf, okçuluk, at yarışçısı (jokey, at terbiyecisi, at sahibi vs.). (Astroloji Dergisi)

Haritasında bu yerleşim olan buna göre bu alanlarda gezegen pozitifse fırsatlar yakalayacak anlamına gelir.

Dereceler çok basit astroloji yorumu sizlere sunabilir. Hareketinizi buna göre atabilirsiniz. Örneğin dördüncü evde ilk on derecede bir olumsuz gezegen ev hayatını kişinin kaosa çevirebilir. Olumlu bir gezegen ise ev hayatını o derecelerde bulunan gezegen anlamlarında pozitif olacağına işaret eder.
Yine ilk ev on ve 20. Dereceler arasında olan olumsuz bir gezegen kişinin o gezegen anlamlarında şahsi çıkarlarını sabote edecektir.

Dereceler baz alınarak yapılan harita ve transit yorumları size en sağlam yorumları verecektir.

Üye Panel

Kullanıcı Adı :
Şifre :

KİTAPLAR

Online