Astrolojide Zamanda Yolculuk

Maide 33 ‘ Allah ve O’nun Resûl’ü ile harp edenlerin ve yeryüzünde fesat ve bozgunculuk çıkarmaya çalışanların cezası, ancak öldürülmeleri veya asılmaları ya da ellerinin ve ayaklarının çapraz kesilmesi veya bulundukları yerden sürülmeleridir. Bu onların dünyadaki rezilliğidir. Ve ahirette ise, onlara “büyük azap” vardır’

Ayette geçen harp edenler, ‘ يُحَارِبُونَ’ dövüş, savaş ve mücadele edenler anlamına gelmektedir. Fesat ve bozgunculuk sözlerini de ayette görünce haksız dövüş yönünde olduğunu anlarız.

Ayette geçen kavga savaş kelimesi Koç 5 derecedir. İsyanlara ve iç savaşlara bakışlarımızı çevirirsek ABD iç savaşında transit Neptün Koç burcuna kavuşum halindedir. Tarih 12.04.1861. Koç burcu o tarihte Yengeç burcundan kare açı almaktadır. Zaman tünelinde giden kara enerjilerin hangi zamanlara tesir ettiğini görmek için Koç ve Yengeç yöneticileri Ay Mars

ABD iç savaşı 5-36-37-68 sene sonra olacak savaşları ve iç savaşları da göstermektedir. ABD 1861 iç savaş senesine 5 sayısını eklediğimizde 1866 senesini gösterir. İç savaş bitmesine rağmen sıra kuzeyde Kızılderililere karşı bir savaş başlamıştır.

Yine iki kardeş devlet harbe girişti. Prusya Almanya. Zaman tüneline dolan ABD iç savaşındaki kara enerji zamanda vuracağı yerleri tespit ediyordu.
1866 Girit’te başlayan Yunan isyanı.

1861 senesine 36 senesini eklersek 1897 senesi karşımıza çıkar ve Yunan Osmanlı harbi ilk göze çarpar. 1897 Osmanlı iç isyanları ile doludur.
Canudos Savaşı (1897) Brezilya Devleti ile Canudos yerlileri arasında gerçekleşen savaştır. Bu savaş Brezilya’nın en kanlı iç isyanı olarak tarihe geçmiştir.

1861 senesine 37 eklersek 1898 eder. 1898 de ABD ve İspanya arasında savaş vardır. İspanya büyük toprak kaybetmiştir. Bu savaşta da iç isyanlar çıkartılmıştır. Küba bağımsız olmuştur. ABD Latin Amerika;’ya müdahale etmektedir. 1898 – ABD Havana limanına demirli Maine gemisinin bombalanmasını bahane ederek İspanya’ya savaş açar. Bu bahaneyle girişilen savaşla ABD Küba, Panama, Porto Riko ve Guam’ı işgal eder.

1861’e 68 sayısını eklersek 1929 senesi karşımıza çıkar. Bu dönem Filistin ayaklanması ilk göze çarpandır. Sırası ile Karakum Türkmenleri ayaklanması, Resul ağa isyanı 1929, Afgan iç isyanı 1928-1929, Özbekistan ve Tacikistan ayrılığı..

1861 de tutuşan kara enerjinin zaman tünelinde manevraları diyebiliriz buna. Zamanda geri gidecek olursak ilk 68 sayısını 1861den çıkartırsak 1793 senesi karşımıza çıkar ki Fransız devrimi ile karşılaşırız… ABD iç savaşının tetiklediği devreleri zaman ilerisinde ve gerisinde bu isyanları çok rahatça görebiliriz. Adımın atıldığı vakit oluşan kara enerji zaman içinde gezinmeye başlamıştır. Kodlandığı senelerde gökyüzünde kimin adı varsa oralara bu kara enerjiyi akıtmıştır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Üye Panel

Kullanıcı Adı :
Şifre :

KİTAPLAR