ASTROLOJİ


Astroloji ve kara enerji

Kara enerjinin zaman tünelinden geçerek hedefe yönelmesi

Zaman tüneli nedir? Zaman tünelinde bu gezinen enerji nedir? Nasıl zamanda hareket ediyor. Olayları tetikliyor?

Kuran her olayı türlü yollardan bildirdiği gibi çarelerini de verir. Gösterir. Yollar çeşitli olsa da varış yeri nihayet bellidir. Aynısıdır.

Firdar dediğimiz gökyüzü periyotları zaman çizelgelerini gösterir. Bu çizelgeler gökyüzünde görünmektedir. Örneklerle sistemin nasıl çalıştığını değişik anlatımlarla anlaşılmasını sağlamaya çalışalım.

Kuranda ‘taş’ kelimesi Balık burcu 4 dereceyi gösterir. Balık burcu bize zamanları bildirir. Balık burcunun kare aldığı burçlar İkizler, Yay burcudur. Karşıt açısı ise Başak burcudur. Eline taş almış biri haksız yere o taşı birine atarsa ev gökyüzünde Balık burcu 1 ve 10 derece içersinde bir gezegen yerleşimi gösteriyorsa ve kare ya da karşıt açıları olan burçlar bakılır. İkizler burcu 1 ve 10 derece aralarında Balık burcuna kare varsa şu şekilde hesap ederiz.

Balık Jüpiter tarafından yönetilir. İkizler Merkür. Burada açı alan gezegenlerden ziyade burçların yöneticileri ele alınır. Merkür Jüpiter bize o taşın zamanda nasıl hareket ettiğini ve zamanlarını gösterecektir.

Firdar astroloji de Merkür ve Jüpiter yaş limitleri karşımıza şu senelerle çıkar. 25-28-64. Taş atılan seneye bu sayılar eklenir. Haksız atılan taş zaman içerisinde ileri geri oynayan bir tünele dalacaktır. Gerek 25 sene sonra gerek 25 sene evvelki (diğer senelerde dahildir) zamanları ziyaret edecek belki de göremediğimiz atalarımızı taşlamış veya taşlanmalarına sebep olacağız. Aynı şekilde gelecek neslimize de taş bırakacağız. Zira o taş geri dönecektir.

Firdar Tablosu
2014 senesinde askere taş atma olayı hatırlıyoruz. Başbakan Davutoğlu’dan Askere Taş Atan Aysel Tuğluk’a Cevap! Şeklinde haber kamuya yansıdı. Bakınız 25 sene ötesine geri gittiğimizde 1989 senesine yerden taşı almak isteyen birinin vurulduğu haberlerine rastlıyoruz.

Kuran maide 32. Ayette ‘İşte bundan dolayı (Tevrat’ta) İsrailoğullarına şöyle yazdık; Kim bir kişiyi, bir kişi karşılığında olmaksızın veya yeryüzünde bir fesata karşılık olmaksızın öldürürse, muhakkak ki o bütün insanları öldürmüş gibidir. Kim de (bir kişinin hayatını kurtarmak suretiyle) yaşatırsa bütün insanları yaşatmış gibi olur. Ve andolsun ki resûllerimiz onlara apaçık deliller ile geldi. Sonra da, şüphesiz onlardan birçoğu, bundan sonra gerçekten yeryüzünde aşırı giden müsrifler oldular.’ Buyuruyor.

Bu âlemde her yaptığımız ister yaşarken ister öldükten sonra bizi bulacaktır. Bununla kalmıyor zamanda ileri geri hareket ederek hedef buluyor.

Yakınlarımıza veya Ayette de dendiği gibi tüm insanlara vuruyor. Zaman tüneli yazılarımızda anlatmak istediğimiz Maide 32. Ayettir. Her bir hareketin zaman içinde dolanımı vardır. Gözler bunu idrak edemese de sonuçları ortadadır.

Huzur ve barışın yolu iyi niyetler ve amellerle mümkündür. Hayr işleyen zamanda geri kalanlara ve zamanın ilersindekilere de Selam göndermiş olacaktır. O hayr filizlenip zaman içinde yeşillenecektir. Çiçek dikmek soyunun faydalanmasını isteyen hayra yönelsin Ayetteki gibi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Üye Panel

Kullanıcı Adı :
Şifre :

KİTAPLAR

Online