ASTROLOJİ


Astroloji Haritalarında Burç Yorumlama Teknikleri 

 

Astrolojide bilmediklerimiz çok var olmalı. Alışılagelmişin dışında astroloji harita yorumlamaları vardır. Koç burcu Akrep burcu anlaşamaz burçlar olarak gösterilirken hakikat gerçekten öyle mi? Koçların Güneşi veya Koç burcunda olan bir gezegenin açısı her şey değiştirebiliyor! Öyleki Koç birinci derecede olan olumsuz etkilenmeyen bir gezegen Akrep ile Koç arasında nikahta başarı verir. 

 

Yine Koç burcu yedinci derecede olan negatif almayan bir gezegen Akrepler için maaş gibi miras gibi işlerde başarı verir! Burada Akrep kazanmanın zevkine varır. 

 

Yine Koç burcu ikinci derecede olumlu bir gezegen yerleşimi Akrepler için nakliyat gibi taşımacılık işlerinde başarıyı gösterirken olumsuz yerleşimde ise iftira gibi sorunları gösterebilir. 

 

Akrep burcu insanın natal - transit veya eşleşim haritasında Koç burcu üçüncü derecede olumsuz bir gezegenin olması eğitimsiz bir karakteri çizebilir. İşitme sorunları bu olumsuzlukta baş gösterir. Duygusal travmalara daha yakın olur. Parasal sıkıntılar sefalet bu yerleşimde kendisini harita sahibi Akrebe gösterebilir. Olumlu bir yerleşim olursa Koç burcu üçüncü derecede olumsuzların zıttı olur. Yani para akışı daha iyi olabilir. Yoksullukla tehdit görmez.

 

Görüldüğü üzere Koç burcu ile Akrep arasında kesin anlaşmazlık söz konusu değildir. Gezegen yerleşimlerine göre bunlar değişir. Natal haritanızı bu sisteme göre analiz ettirmek için Astroloji Danışmanlık alınız. Haritanızda görülmeyen bu etkileri öğreniniz.

WHATSAPP 0543 7131178

 

Üye Panel

Kullanıcı Adı :
Şifre :

KİTAPLAR

Online