• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009
Üyelik Girişi
Site Haritası

Kabala Kitabı
Bilinmeyen Yönleriyle Kabala Kitabı


Bugün muskacılık gibi birçok sistem Kabaladan doğmaktadır. Ama bugün kullanılanların ne kadarı Kabalaya uymaktadır. Kabala ses frekans eşitlenmesidir. Örneğin iki kavgalı kişiyi barıştırmak için özel metotları vardır. Kişi ad soyadları ile kullanılması gerekenler işlendiğinde fiziksel olarak kavgalılar arasında barışma sağlanır. Yine hasta olan birinin isim soyadı kullanılarak tedavi yoluna gidilebilir. Bu etki çok hızlı gelişir. Sedef hastasını düşünün, yapılan işlem sonucu ortaya çıkan sayıyı bu hastanın fotoğrafına yazmakla istenilen çabuk bir şekilde sağlanır. Hasta tedavi olur. Bu tüm hastalıklar için geçerlidir. Her hastalığın Kabala da bir sayısı vardır. Eşitlenmesi için ise kullanıcı kişinin isim ve soyadı olur. Adrese teslim etmek dediğimiz durumdur.
Kabala burç derecelerine ait frekansları bildirir. Örneğin Koç burcu 1 derecede gezegen yerleşimi var ve bu yerleşim olumsuz açılar almaktadır. Olumsuzluğu gidermek için bu dereceye ait frekansları gösteren Esmalar okumamız burada olan kötü yorumları izole edecektir. Koç 1 derece Esmaları ‘Baki’ ve ‘Latif’ esmalarıdır. 100 Baki ve peşinden 100 kadarda Latif Esması başlarına ya veya el eki konmadan okunursa Koç burcu 1 derece pozitif hale gelir. Hatta Koç 1 derecenin etkileri o kişide açığa çıkar. Bunlar ‘askeri mesleklere eğilim, cesareti, teknolojik becerilerin gelişmesi vb’ sıralayabiliriz. Hem olumsuz etkilenen gezegen yerleşimlerini nötr ederiz. Hem o burç derecelerine ait özelliklerin kendimizde açığa çıkmasını sağlarız. Boğa 14 dereceye ait frekansı kullanmış olsak bu manyetik şifa gücü demek olur. Bu sayede kişiler kendi manyetiklerini sağlığa kavuşturabilecekleri gibi başkalarına da yardımcı olabilirler.

Kabala ile beyni hipnoz. Diğer adı ile programlama. Beceri ve duygular bu yöntemle geliştirilir. Ticarette becerisi olmayan birisi bu yöntemi kullanarak kendini ses frekans eşitliği ile programlayabilir.

Kitap hakkında daha detyalı billgi için destek alabilirsiniz. 

Sipariş

0543 713 11 78

Satış

 
 
 
 
 
 
Dünya Sayaç