• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009

Kozmik Enerji Dokunuşu Kitabı

 Beyniniz sizi anlıyor mu? Düşüncelerinize yanıt vermiyor mu? Büyük ihtimal konuşma dilinize yanıt vermiyordur. Unuttuğunuz veya bilmediğiniz durum beyninizin telkin komutlarıdır. Telkin komutları sizin dilinizden oluşur. Hipnoz ile bu ispatlanmıştır. Peki ya sayısal veya harf yolu ile telkinler mümkün müdür?

Öncelikle belirtmek isterim bu eser Türkçe konuşabilenlere yarar. Türkçe konuşabilenler ancak bu komutları kullanarak gerek kendilerine gerek çevresine gerek her dile ait insanlara komut atabilirler.

Komutların içeriği bir tür hipnoz şeklindedir. Doğrusu beyniniz bu komutları hipnoz telkini gibi algılayacaktır. İşleme geçecektir. Verilen telkinleri uygulamaya koyulacaktır.

Epifiz bezini üçüncü göz sayanlar son dönemleri revaçta. Epifiz bezinin sayısız faydaları vardır. Fakat üçüncü göz onunla sınırlandırılamaz. Yeterli değildir.  Adı üstünde kalp gözü olayı vardır ki kişiyi bir anda çekip başka alemlere götürebileceği gibi başka alemdekileri de kendisine çekebilir. Buna rağmen epifize üçüncü göz demek kısıtlı olacaktır. Üçüncü gözü açan kanalın “Ruh Rabbimin emrinden” ayetinde net şekilde Allah bildirmektedir. Sadece üçüncü göz değil birçok kanalı açan yerdir. Bu açış çalışma gayretiyle telkini gerektirir.

Epifiz söylendiği gibi olsa o vakit epifizi uyarmak yetmeyecektir. Beyin konuşma diliyle oraya telkin verilmesi gerekir. Ancak üçüncü göz açılabilsin.

Kozmik Enerji Dokunuşu adlı eser sizlere tüm bedenin şifrelerini ve beyin komutlarını sunuyor. Bu komutlar sizi evrenle birleştiriyor. Evrende olan şifayı size zahmetsiz getiriyor. Kendi enerjinizin kendi dinamosu yapıyor. Tüm bedene enerji salıyor. Bozulmuş organ ve hücreleri yeniliyor.

Kitap siparişi için iletişime geçiniz. 

Beni Facebook ekleyebilirsiniz. 
https://www.facebook.com/mahmut.hos 

Kitap Sipariş: 
http://www.mahmuthos.net/?pnum=13&pt=Mahmut+Ho%C5%9F+Kitaplar%C4%B1 

Telefon: 0543 713 11 78 
Dünya Sayaç