• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009

Bioenerji Kitabı

Bioenerji Kitabı

Gençleşmenin Yolu


 

Zamanı geri çeviremeyeceğimiz aşikâredir. Ama sağlık ve gençliği çağırabiliriz. Genç gibi enerjik olur. Sağlıksız durumdan sağlığa geçeriz. Organları yapılandırabiliriz.

Bioenerji nedir?

Bioenerji, enerji sağaltımı(terapisi), ruhsal şifa ya da enerji tıbbı olarak da bilinen bir tür alternatif tıp dalıdır. Doğaötesi olması nedeniyle sözdebilim sayılmasına karşın uygulayıcıları iyileştirici etkisinin olduğuna inanmaktadır. Savunucuları bedenin ayrı bölgelerine eller ile temas etme, okşama, ovalama, uzaktan el devinimleri ile olumlu etkiler yarattıklarını düşünmektedirler. Reiki, çigong, terapötik dokunma, uzaktan şifa, ruhsal şifa gibi ayrı adlarla da anılan pek çok biyoenerji yöntemi bulunmaktadır.

Birçok uygulamalar biyoenerji adı altında uygulansa zararlı etkileri zamanla uygulayıcıyı rahatsız edebilmektedir. Bu bioenerji olmayışı esnasında şifa için yapılan çalışmanın ters dönmesi diyebiliriz. Karşıdaki kişinin negatif enerjisi ve hastalıkları şifacıya dert olur. Bulaşır. Topraklama çare olarak bilinse yeterli değildir. Zira bioenerji frekansının yakalanması gerekir. Frekans yakalanamadığında istenilen olmayacağı gibi şifacıya yardımcı olduğu kişiden hastalık ve negatif bulaştırır.

Bu konu üzerinde sorunları saymakla bitmez. Hâlbuki biyoenerji frekansı şifacıda olmalıdır. Olmadığında çalışma ters tepecektir. Biyoenerji olan kişiye karşıdan hastalık gelmez. Nedeni kendisinde olan frekans hem kendisinde olan durumu hem karşısında ki kişide olan sorunu çözecektir. Çözmüyor geri dönüyorsa bu büyük sorun demektir. Bu eğitmenlerin bir şey bilmediği anlamına gelir. Bilmiş olsalar zaten şifacı eğitimi alan kişiye öncelikle o enerjiyi elde etmenin yolunu öğretirlerdi.

Bu uygulama için aslında kitap yazmaya bile gerek yok. Sebebi ise biyoenerji elde etmek asılda çok kolaydır. Hem kişi kendisinde hem başkalarında biyoenerjiyi aktif hale getirebilir. Kişi bir hafta içerisinde sanki yeni doğmuş gibi olur.

Bioenerjiye alakalı bilim çevrelerince, deneysel sınamalarının yapılmaması ayrıca süreçle ilgili net, anlaşılır bir açıklamanın da olmayışı nedeniyle reddedilmektedir. Sözde bilim sayılmasına ve günümüzde bazı kurumlarca kullanılmasına karşın sayımsal (istatistiksel) veriler ve fizyolojik incelemeler bu yöntemin etkisinin olmadığını göstermektedir. Kısacası bilimsel kabul edilmesine rağmen ortaya çıkan bu şifacı gruplarda tam etki alabilenler yok gibidir? Bu görüşümüzü doğrulamaktadır. Zira öğrenenlerin eksiği biyoenerji frekansını elde edemiyor olmaları ve bu bilginin onlara verilmemesidir. Öğretenlerin bilgisi olsa verecektir.

Kitap bu konuların aksine bedenin manyetiğini harekete geçiren basit uygulamalar gösterir. Yapıldığında kişi kendisini daha sağlıklı ve genç hissetmeye başlar. Aynı şekilde bu çalışmayı uzaktan veya yakından başkalarına uygulayabilir.

 Beni Facebook ekleyebilirsiniz. 
https://www.facebook.com/mahmut.hos 

Kitap Sipariş: 
http://www.mahmuthos.net/?pnum=13&pt=Mahmut+Ho%C5%9F+Kitaplar%C4%B1 

Telefon: 0543 713 11 78 Dünya Sayaç