• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009

Anasayfa


     Remil İlmi Kitabı

   
: 7
: 40 TL (KDV Dahil)
Baskılı Kitap
        
 
 

Remil İlminde Sayıların Sırları

Sayısal düzenek bizlere hangi vakit hangi gün hangi sene neler olacağını anlatır. Bu anlatım Remil ilmiyle çok rahatça görülebilmektedir.

Remil ilmi geleceği okuma yöntemi bilinçaltı okumayla yapar. Bu okuma işi bilinçaltında geleceğin neler getireceğini ortaya çıkartmaktır. Bir tür rüyaların dilini rüya görmeden bilinçaltı ile ortaya çıkartmaktır. Zaten rüyalar bilinçaltının kişiye gönderdiği haberci rüyalardır. Remille rüya görmeden sadece bir olaya odaklanıp akla gelen sayılarla önümüzde bizleri neler bekliyor görürüz. Hatta ileriyi görebilmenin yolu geçmişten geçer. Bu sayılar geçmişte olanları anlattığı gibi gelecekte olacakları göz önüne sermiş olur.

Bir örnek verelim. Sayı veya harf bunları kullanalım. Bir olay aklımıza takıldı. Biz kendimize içsel soru durumun ne olacağını sorduk. Sonra aklımıza gelen harf veya sayıları hemen not ederiz. Burada harf-sayı bilinçli seçilmez. O esna akla ne geliyorsa onları kabul ederiz. Bu kabul edişle akla gelen sayılar veya harfler bize sorumuzla alakalı yorumlar verir.

Şimdi kendimize sorumuz oldu ve aklımıza gelen 12 adet sayıyı hemen not edindik. Yedinci sayımız da (yedinci haneye düşen) 7 olsun. Bu 7 sayısının yedinci haneye düşmesi cumartesi günü kıskaçlıktan başı ağrıyacağını, ortak iş yapıyor veya düşünüyorsa o ortaklık durumunda ayrılık baş göstereceğini, dul birisi ile tanışabileceğini vesaire gösterir. Bu sayede ileride görünecek bir olayı teşhis ederiz. Aynı şekilde bu sayılar geçmişimizi de gösterir. Sayılarımızın isabetini geçmişi gösteren sayılarla doğruluk derecesini görmüş oluruz.

Basılı Kitap

Bu gizemli ilmi Remil ilmi kitabı ile öğrenebilirsiniz.

https://www.mahmuthos.net/?pnum=13&pt=

Remil Kitabı Sipariş

0543 713 11 78

 
 
Dünya Sayaç
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret383290