• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009

Anasayfa


     Esmalar ve Frekansları İkinci Cilt

   
: 4
: 80 TL (KDV Dahil)
PDF Kitap
        
 
 
Büyük bir sorunu gözlemelerim beni buna iteledi. Zira insanlar frekans diyor. Çözüm yollarını bilmiyor. Frekans cihazları adı altında da kişiler bilgisiz ve bu cihazları temine güçleri yetmez. Esmaların frekansları diyorum. Hangi Esma hangi hertz kimse bilmiyor! Bu sorun nedeniyle ortaya bilgisizce yaklaşımlar çıkıyor. Bilgisiz kalındığında aldatılmanın boyutu yükselir. Bilgi ise aldatılmanın her zaman önünde ve diktir. 

Sizlere Esmaların frekanslarını (kaç hertz olduklarını) anlatan kitap hazırladım. Hiçbir makinaya ihtiyaç arz etmeden. Kimseye muhtaç olmadan kendi frekansınızı kendiniz bulun. Hastalıkların frekanslarına göre Esmaları kendiniz hazırlayın.   


Sizlere bu tanıtım kitabı ile birlikte tüm hastalıkların frekanslarını bildiren (bilimsel olarak) hazırlanmış liste PDF kitap içerisinde hediyedir. İçeriğinde 10 bin hastalık frekansı vardır. Bu eser sadece 100 lira. Fiyatından büyük işleri bilgisinde barındırıyor. Hastalıkların frekansını Esmaların frekansları ile bulun. İstediğiniz frekansı Esmalarla elde edin. Sonsuzluk yolculuğunda bilgeliğin izinden gidin.   

Beni Facebook ekleyebilirsiniz. 
https://www.facebook.com/mahmut.hos 

Kitap Sipariş: 
http://www.mahmuthos.net/?pnum=13&pt=Mahmut+Ho%C5%9F+Kitaplar%C4%B1 

Telefon: 0543 713 11 78 
 
 
Dünya Sayaç
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret383290