• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009
Üyelik Girişi
Site Haritası

Mahmut Hoş

Mahmut Hoş
mahmut_hos@hotmail.com
Kas ölçümleri altında yatan sır
23/04/2018
       Ä°lgili resim

Kas ölçümleri altında yatan sır

Uzun zamandır hayretle izleyerek araştırıyorum. David R. Hawkins. Bilinç kalibrelerini ölçen adam. Bu kalibrelerle kim ne kadar bilinç taşıyor kısacası çıkıyor. Konumuzsa kimin ne kadar olup olmadığı değil? Gerçekliğin kişilerin kaslarında ortaya çıkması!

Uzun seneler David R. Hawkins sorular sorarak kas ölçümüyle kişilerde olan bilinç kalibresini ve yanlış doğruyu çıkartması. Bu yanlış doğrular öyle ki beyni zonklatıyor. Örneğin kişiye bilmediği bir durum soruluyor. Kaslar o sorunun olup olmadığına ölçüm veriyor. Yanlış doğru şeklinde…

Biraz daha açarsak siz birine soru sordunuz. Ama soruyu soran sizin kaslarınızı ölçtü ve size olur veya olmaz dedi. Evet veya hayır dedi. Kesinlikle yanlış öyle şey yok dedi!

Sorulardan birisi paralel evren var mı sorusu? Yanıt daha bilimce bile belli değil. Ama orada o soru ile kas ölçümü yapıldığında kaslar tepki veriyor. Eğer varsa kaslarda pozitif artış oluyor. Öyle birşey yoksa kaslar kasılarak ufalıyor!

Burada biraz daha ileri gidersek işkembeden hüküm verenlerin haline gülesim tuttu. İnsan mucizesi tüm soruların yanıtını kendisinde saklıyor ve bu bilimsel olarak ispatlandı.

Bir peygamberi düşünün. Siz soru sorduğunuzda o sorunun yanıtıyla cevaplıyor! Adem AS’ın her soruya verdiği kesin doğru yanıtlar! Beynim uyuştu. Daha neler göreceğiz!1100 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Size Özel Esmalar - 13/04/2018
Bu ayetin manasına erişmek isteyenler durmasınlar. Sırlarına sahip olsunlar. Zikirle ruhsal manevi şifa oluyor görsünler…
Kuranda Sırlar Metodu - 13/04/2018
Konumuz Kuran. Kurana bakılması istenirse şu “falan efendi bunu demiş”. “Şu falan efendi bunu demiş” gibi sözlerin arkasına giriyor. Kuranı bir şekilde okumaktan uydurmalarla engelliyorlar!
Dünya Sayaç