• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009
Üyelik Girişi
Site Haritası
Mahmut Hoş
mahmut_hos@hotmail.com
Size Özel Esmalar
13/04/2018

Size Özel Esmalar


Rad 28. Ayette “Kalpler ancak Allah'ın zikriyle tatmin olur” buyurulmaktadır. Ayetin sırlarında feyiz bitmez. Allah ismi zikri dışında dahi birçok esrar açıklandığı mutlaktır. Bunlardan birisi Allah isminin kişilere özgü zikridir. Bu zikir kişilerin kalbinde huzur verir. Ruhsal tedavi eder. Kişi tasa ve kaygılarını bırakır. Size bu sırlar yazmakla bitmez. Dileyen herkes bu sırdan Esmalarına sahip olup bilmek isterse bize yazsınlar. Bu sayede ayette anlatılan manalardan birine sahip olmuş olurlar.O da:

“Kalpler ancak Allah'ın zikriyle tatmin olur” ayetidir.

Bu ayetin manasına erişmek isteyenler durmasınlar. Sırlarına sahip olsunlar. Zikirle ruhsal manevi şifa oluyor görsünler…475 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Kas ölçümleri altında yatan sır - 23/04/2018
Uzun zamandır hayretle izleyerek araştırıyorum. David R. Hawkins. Bilinç kalibrelerini ölçen adam. Bu kalibrelerle kim ne kadar bilinç taşıyor kısacası çıkıyor. Konumuzsa kimin ne kadar olup olmadığı değil?
Kuranda Sırlar Metodu - 13/04/2018
Konumuz Kuran. Kurana bakılması istenirse şu “falan efendi bunu demiş”. “Şu falan efendi bunu demiş” gibi sözlerin arkasına giriyor. Kuranı bir şekilde okumaktan uydurmalarla engelliyorlar!
Dünya Sayaç