• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009
Üyelik Girişi
Site Haritası
Mahmut Hoş
mahmut_hos@hotmail.com
Kuranda Sırlar Metodu
13/04/2018

Kuranda Sırlar Metodu

 euzu ile ilgili görsel sonucu

Kimileri, birilerini gerek okumuşlardan gerek sosyal medya üstünden aldatmaları dünün fitnelerinden değişik değildir. Bu her dönem yapılan bir durumdur. Günümüz ise tekonoliyle ne kadar ortama açık olsa fitne daha çabuk anlaşılıyor. Kimse artık yok o okumuş bu profesör demiyor.

Medya üstünden ise iyi niyetli ortaya çıkartılan okumuşların Kuranı dahi inkâr edecek açıklamaları bile anında bu teknoloji de karşılığını buluyor. Bombardımana tutuluyor.

Halk artık bilmese bile daha bilinçli. Gerçeği bir şekilde öğreniyor. Teknoloji böyle bir şey… Teknolojiden ürkenin ise her gelen yazıyor sözleri sanırız anlaşılmıştır ne amacı güttüğü? Gütmek isteyen fitnelere engel olduğu için rahatsız oluyorlar. “Senin ne işin var uzayda” sözünün sahibi tanıdık bir molladandır!

Konumuz Kuran. Kurana bakılması istenirse şu “falan efendi bunu demiş”. “Şu falan efendi bunu demiş” gibi sözlerin arkasına giriyor. Kuranı bir şekilde okumaktan uydurmalarla engelliyorlar!

Kuranda rehberse aradığımız her çözüm içerisinde değil mi? İçerisinde. Çözümlere odaklanmazlar da kalkarlar uydurma fetva düzenlerler…

Kuran rehberse korunma sayısı nedir? 21 sayısının korunma ile alakası vardır. Zira euzu gibi Rahman ismi sıfatı gibi isimler korunma ile ilgilidir. Küçük ebcedle bunları topladığınızda 21 ettiğini görürsünüz. Hastalık sözü “Maradan” 19 etmektedir. Hz Alinin 19 harften oluşan ayetlerle hastalık şifası uyguladığı bilinir. Cennet-ül Esma bunlardan birisidir!

Kimileri “şu sayı kadar oku” diyor! İlmi ciheti nedir sorulsa sizi aforoz eder. Zira Kuranda bu ilmi hakikati anlamaz… İlimsel bir eğitimi yoktur. Matematik bilmez. Fen, fizik bilmez. Ne yapabilir sadece sizi aforoz edebilir! BUNLARDAN ARTIK ARINMA ZAMANI…385 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Kas ölçümleri altında yatan sır - 23/04/2018
Uzun zamandır hayretle izleyerek araştırıyorum. David R. Hawkins. Bilinç kalibrelerini ölçen adam. Bu kalibrelerle kim ne kadar bilinç taşıyor kısacası çıkıyor. Konumuzsa kimin ne kadar olup olmadığı değil?
Size Özel Esmalar - 13/04/2018
Bu ayetin manasına erişmek isteyenler durmasınlar. Sırlarına sahip olsunlar. Zikirle ruhsal manevi şifa oluyor görsünler…
Dünya Sayaç