• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009

Üyelik Girişi
Site Haritası

Beynin programlama dili

Beynin programlama dili

Beynin programlama dili

Beyin her gördüğü her işittiğini kodlama yapar. Eğer beynin dili bilinmiyorsa ona kodlaması için sunu verilebilir. Bu sunu ile beyin kontrollü şekilde kullanılabilir.

Sunu nasıl verilebilir?

Örneğin kişilerin kullandığı yazdığı dil örnek olabilir. Dil ve yazımı kişiler kendileri belirlerler. İnsanın bu belirlediği dil beyin tarafından belli bir yazılım doğurur. Beyin kullanılan dil üstünden kodlamaya açık hale gelir. Kodlama bilinmezse sıkıntılar o zaman başlar.

Beyin her gördüğünü yazılım türünde geliştirmesi ve kullanıma açık hale getirmesi emre tabi olduğunu gösterir. İsyanı söz konusu değildir. İnsanın her hareketine göre bu şekilde yazılım yapması beni kullan demekten başka şey değildir.  O insanın emrinde olan muazzam bir güçtür. Bilinç ve bilinçaltının bu şekilde kodlanmasına olanak tanır.

Beyin insanın hizmetine sunulmuş eşsiz bir eserdir. Algı dili bilindiğinde bulunmaz nimet olur.

Beyin burada nasıl konuşulan lisan ile kodlama yoluyla emir alır?

Kısa örnekler bunu açıklama yeterli olacaktır. Bizler şu an Latin harflerini kullanıyoruz. Örnek çalışmamız bu yönde olacaktır.

Kendisini affedemeyenler başkalarını affedemezler. Bu aynı zamanda günahlardan arınma içinde yol açar.

RC

EEEE

İki satır şeklinde yazdığımız bu büyük harfler yazılıp taşınıldığında “beyine günahlardan arınmayı, kendisini affetmeyi ve başkalarını affetmeyi” tavsiye eder. Beyin için bu bir komuttur. Verilen her ne olursa olsun onu alır işler. Yaşama geçirir. Yazın deneyin. En kızgın olduğunuz insanlara bile artık yumuşak olursunuz. Kendinizi affedersiniz vesaire.

Aynı komutun bir değişik kodlama biçimi:

RRR

RRRB

Bu iki satır harfleri aynen yazdığım gibi büyük harf olarak yazıp taşırsa durum aynı olacaktır. Yazılıp taşınmasında beklemeksizin bu etkileri hissedersiniz. Bu gibi komut çeşitlerini Kozmik DNA kitabında bulabilirsiniz.   

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
710 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dünya Sayaç