• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009

Üyelik Girişi
Site Haritası

Derin düşünce kapılarını açma

Tefekkür

 

Derin düşünce kapılarını açma

 

Tefekkür dediğimiz derin düşünme ile deryaya uzanmak nasıl olur? Tefekkür, ilim denizine sorular atıp almak demektir. Kişinin bunu gerçekleştirmesi için derin düşünce seviyesinde olması lazımdır. Bu şekilde sorularına odaklanarak (bilinçaltı) bunu deryaya bildirir. Derya bu soruları tohum olarak alır. Büyütünce tohumları cevabı ile iletir. Bu anlık olabileceği gibi saatler, günler veya aylar alabilir.

Düşünceye dalan kişi bu boyutta zamanı mekanı bırakması lazımdır.  Sadece sorularına odaklanıp düşünmesi kafidir. Bu vesileyle soruların yanıtı kısa zaman içerisinde yeşerip ona dönmüş olur.

Derin düşünce boyutunda kişi yarı hipnoz durumda olur. Soruları böyle bir anda beyne-bilinçaltına komut olarak gider. Komutlardan sonra ise yanıtlar ister bilgi, ister yaşam olarak geri döner.

Derin düşünce boyutunda kişi kendisini hipnoz edebilir. Bu hipnoz durumu uyanıkken olur. Bilinç yerini bu halde bilinçaltına devreder. Kişi yinede farkındalıktadır. Bu esnada kendisine telkinler verebilir. Telkinler direk kendisine “Sen” hitabıyla yapılır. Örneğin sigarayı bırakma telkini ise “Sen sigara içmiyorsun” gibi…

Derin düşünce boyutuna çalışmadan önce sorularınızı veya isteklerinizi aklınızda resmedin. Sonra çalışmanızı yapın. Çalışma ile kişi dış dünya bağlantısı içe yönelecektir. Gözler içe dönecek ve nefes ağırlaşacaktır. Bu durum kişinin Hipnotik hale geldiğinin göstergesidir. Bu hale erişildiğinde telkinler ya da sorular içe iletilir. Bu iletiler belirlenmiş zaman limiti içerisinde yanıtlanacağı gibi hemen de olabilir.

Soruları nasıl içe iletiriz?

İki kaşınızın ortasına ve alın ortasına aynı anda odaklanın. Örneğin alın ortası ve alın ortasına kalbinizi koyun. Kalbinize bakarak “Rahatla” emri verin. Bu sesli olabileceği gibi sessiz komutta olabilir. On defa o tek kelimeyi tekrar ediniz. Kalbiniz birden rahatlayacaktır. İşte telkinlerde de alın ortası ve iki kaş ortasını aynı anda kullanın. Sorular, düşünceler, istekler buraya görüntülü, sesli sessiz düşünceyle iletilir. En kolay yöntemi kendinize özel burada bir iki deneme ile bulacağınız kesindir. Kalp olayı sadece tekil örnektir. Bilginizi deneyiminizi artırmak içindir. Bu şekilde telkinleri nasıl yapacağınızı daha iyi anlayabileceğiniz gibi herhangi bir uzvunuza komut vererek onu isteğiniz şekilde aktife edebilirsiniz. Sağlıklı olması için tekin verebilirsiniz.

 

Yapmanız gereken çalışmaları Kozmik DNA kitabında bulabilirsiniz. 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
576 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dünya Sayaç