• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009

Üyelik Girişi
Site Haritası

Zikrin Gücü

Zikrin İnanılmaz Mucizesi

Zikrin Gücü

 

Zikir, hatırlamak, anmak, zihinde tutmak, unutmamak anlamına Kur’an kaynaklı bir terimdir. Hatırlanan her ne olursa olsun zikirdir. Zira akla gelen her şeyin etkileri hayatımızı sarar. Konu uzun olduğu için sadece anmanın gücünü ve etkilerini konu edineceğim.

 

 İster sembol, ister harf, ister kelime, ister cümle düşünün. Mutlak bunun bir yansıması vardır. Anlamak için biraz denemeler yapalım. OP kelimesine odaklanalım. Aklımızda bu Op harflerini analım. Op görüntüsünü orada 5 dakika kadar hissedelim.

 

Yaptınız mı? Etkilerin ne olduğunu sormama gerek yok. Birden bedeninize güç akışı geldi. Spor yapmadınız. Ekstra vitamin almadınız. Ama nereden geldiği belli olmayacak şekilde bedeninize güç geldi!

 

Bu çalışma bize iki şeyi hatırlattı. Madde enerjinin katılaşmış halidir. Bilinçaltının bilinen bir okuma-komut alma sisteminin olduğudur. Size kendinizi daha halsiz hissettirecek harfler verebilirim. Şu an buna gerek yok. Denediğimiz bir harf çalışması çok garip şekilde enerji akışı meydana getirdi.

 

Zikir işte budur. Anmak. Sesle zikretmek. Hepsinin bir yansıması var. Boş olan bir şey yok. Eksiğimiz şu. Bu sistemi bilmek ve kullanabilmek. Becerebilirsek yaşamımıza çok rahat katkılar sunabiliriz.

 

Bu sistemi ve anahtar sözcük, harf, sembolleri anlatan çalışmalarım hala sürmektedir. Aynı şekilde bu sistemle kişi kendisine isim bulabilir. Hayatına şekil getirebilir. İsim Koydurma ve isim değiştirme için iletişime geçin.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
698 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dünya Sayaç