• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009

Üyelik Girişi
Site Haritası

Zihni Kandırarak Evlilikte Huzuru Yakalamak

Evlilikte Huzuru Yakalamak

 

Zihni Kandırarak Evlilikte Huzuru Yakalamak

 

Simya ilminin sayısız kolları vardır. Doğru iz üzerinden gidilirse çok istenilen şey çok rahat yapılabilir. Kabala dediğimiz sistemde bir tür Simyanın koludur. O nedenle ilimleri isimleri ile değil özellikleri, nitelikleri ile araştırmak gerekir.

 

Kabala sınıfına giren burada (Evlilikte huzur için kullanmak istediğimiz ilim) zihnimizi kandırma yoludur. Bu hiçbir transa kalmadan bilinçaltına komutlar göndererek evlilikte her şeyin yolunda olduğunu bildirmektir.

 

Kandırma kodu bilinçaltına iletildiğinde bilinçaltı tüm eskiyi siler. Verilen kod ile evlilikte huzur çağrıştıran etkileri çeker.

 

Kabala burada nasıl zihni kodluyor?

 

İsim soyadı sayıları ile bunu bulmak çok kolay. Örneğin isim ve soyadı sayınız 38 olsun. Bu isim soyadı sayınıza (38’e) sadece A harfini eklemek zihni bir anda uyarır. Bilinçaltı burada uyumsuzluk fark eder. Yaşantı ile kendisine bildirilen arasında fark olduğunu görür. A harfinin eklenmesiyle aldığı komut evlilikte huzurdur. Son hızla tüm engelleri yıkar. Kaldırır.

 

Biraz daha açayım. İsim soyadların bir çizelgesi vardır. Bu çizelge bilinçaltında bir komut gibi durur. Başka kişilerle karşılaşmalar ile bu çizelge sürekli hareket eder. Değişir. Gerekli esmaların okunması buna örnek olabilir. Bilinçaltı her etkilenmede uyum veya uyumsuzluk olarak ne görürse ona doğru hareket eder.

 

Kuranda oda denen kısımlar bunlardır. Bilinçaltı kişileri çizelgeye göre bilinçaltında saklı odalara götürür. Bu odalar ya bozuk ya iyidir. İsa’nın AS, size odalar hazırlayacağım sözü altındaki gerçek de budur. Siz daha hareket etmeden bilinçaltı sizden önde gider ve odanızı hazırlar.

 

İsim ve soyadlar burada elimizde anahtardır. Ne ile karşılaşacaksak eklemeler ile bu bilinçaltına iletilir. Bilinçaltı bunu alır işler. Sizden önce oraya varır. Odanızı hazırlar.

“Hurma ağacını kendine doğru silkele ki sana taze hurma dökülsün.” MERYEM 25

 

Kuran ayetlerinde bunlar anlatılmıştır. Konumuza gelirsek Allah insanı aciz yaratmamıştır. İnsan sadece Allahın karşısında acizdir.

 

Kabala derken bunlar internette gezen hurafeler değildir. Şeytan işi değildir. Bunlar sizi yolunuzdan alıkoymak için çıkartılmış hurafelerdir. İnsan kendisini tanımadıktan sonra nasıl yol alınabilir. Nasıl yürüyebilir. Rehber Kuranda bunlar anlatılmıştır. Eski ahitlerin aydınlattığı gibi.

 

Yukarıda olan isim soyada eklenen a ile o şekilde on dakika odaklanmak kişide daha çok değişimler verecektir.

Not: A eklentisi sadece 38 isim soyadı sayıları olan içindir. Her sayının eklentileri farklıdır. Bilgi için destek alınız.

Mahmut Hoş

Kitap Kampanyalarını Görmek İçin Tıklayın
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1098 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dünya Sayaç