• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009
Üyelik Girişi
Site Haritası

Aysel isminin esmaları,Gaffar

Aysel isminin esmalarıAysel isminin esmaları
 
Her esmanın anlamları ve okunması dışında bizlere anlattıkları vardır. Bu anlattıklarından sadece birisi bizlerin frekans boyutlarıdır. Bu frekans boyutlarını kullanarak esmalarla kendimizi programlayabilir ve hayatımızı, maneviyatımızı yönlendirebiliriz.  Her işin başı mutlak sürekliliktir.
 
Aysel isminin Gaffar esması frekansları şu esmalarda saklıdır. Bu esmaları okuyarak affını Allahtan istemesi en büyük faydasınadır.
 
Bu isme sahip kişi 100 “ŞAFİ EHAD” ve peşinden 100 “MELİK” esmalarını okuması hem kendi içindeki negatif düşünceleri pozitife eder hem Allahın Gaffar esmasında olan frekans boyutundaki sırlara vakıf olur.  Tövbe amacıyla Allaha bu esmalarla dua etmesi dualarının kabulünde etken olur.
 
Tırnak içinde olan esmalar birlikte okunurlar. Ya veya el ekleri yoktur.
 
Gaffar, kullarının günahlarını affeden ve çok bağışlayan yüce varlık anlamına gelir. Günah işlemek insanların özelliği olduğu gibi, onların günahlarını örtmek ve bağışlamak da yüce Allah'ın ayrılmaz sıfatlarındandır.
 
Allahın bu isminin zikrinden ayrı kişilere göre özel sırları vardır. Bu sırları ile kişiler Allaha dua edebilirler. Yine bu sırra sahip olanlar kendileri bağışlayıcı, affedici ve hoşgörülü olurlar. Başkalarının hatalarını görmezler. Onları yargılamazlar.
 

İsminize ait bu sırrı öğrenmek için bize mesaj atınız. 

2036 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dünya Sayaç