• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009
Üyelik Girişi
Site Haritası

Ali isminin analizi

Ali isminin analiziAli isminin analizi
 
latince analiz

Zihni faaliyetlerde bu dikkat olarak kendini gösterir. Sizin İçin hareketlilik esastır. İşiniz ne olur­sa olsun mutlaka felsefe, iş haya­tı, bilim, fizik, kimya gibi bir konu­ya ilgi duyan onunla ilgili gelişme­leri takip edersiniz. Tedirgin, bu­günkü şartlardan hoşnut değilmiş gibi bir haliniz var. Başkalarının ni­yetlerinden kuşku duyma eğilimindesiniz.
 
 
 Sizde içten gelen bir merakla, en kötü kusurlarınızı saklayan bir diplomasi de var. Kusurlarınızın en belirginlerinden biri, o katı, eleştirici tavrınız. Bunu saklama­ya özelikle özen gösteriyorsunuz. Keskin zihniniz, ne kadar eleştiri­ci ve değişken olursa olsun, ge­nellikle meslek hayatınızı ve ihti­raslarınızı ilgilendiren konulara merak duyuyor. Esas olarak tutu­cu ve gelenekçi, pratik ve gözlem­cisiniz. Genel bakış açınız ciddi, çoğu zaman ayrım uygulayıcı... ya­ni... size karşı çıkanları ayırıyorsu­nuz. Farkında olsanız da, olmasa­nız da, sizde doğuştan yönetici olan birinin organizasyon yete­nekleri var.
 
Duygularınıza önem veren birine bütün varlığınızı, te­reddütsüz kendinizi verebilirsiniz. Saygı gördüğünüzü hissetmek, aşkınızın o nadide niteliğinin de­ğerinin bilindiğine inanmak sizin için en büyük güven ve mutluluk. Ama ne yazık ki karşınıza duygu­larınızı hiç farkedemeyen, size so­ğuk, hatta belki de zalim davranan biri çıkıyor. Dıştan aldatıcı dene­cek kadar sessizsiniz, yaratılışınız çok anlayışlı. Aşk hayatınızda bir gizlilik, bir sır var. Belki müzmin hastalığı olan biriyle bir ilişki ya da bir doktorla, bir hemşireyle, belki birinin emrinde çalışan bir kimseyle.
 
 
 Ne olursa olsun, aşkta hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz faz­la Evliliğiniz de ihtimal ki, aynı an­da iki aşkın bulunması yüzünden gecikecek. Mali yatırımlarda çok dikkatli olmanız gerek. Ama eşiniz veya iş ortağınızla yapacağınız ortak yatı­rımdan kazançlı çıkabilirsiniz. Venüs'ün Başak burcunda bu­lunmasının temel zayıflığı, tedbir­den ve usturuptan yoksunluktur. Tatsız şöhreti olan biriyle roman­tik ilişki kurma ihtimaliniz var. Böylelikle adınızın skandallara ka­rışmasına yol açabilirsiniz. Yalnız­ca dürüst, iyi ve güvenilir olduğu­nu bildiğiniz kimselere yakın ol­makta sizin için büyük yararlar olacaktır.
 
Hayatı ve zorlukları bir şövalye centilmenliği ile karşılıyor ol­malısınız. Karşınıza çıkan engeller ne kadar büyük olursa olsun so­nunda onlarla baş ediyorsunuz. Çünkü siz, sizi yüksek yerlere ulaştıracak arzunuzun hep farkın­dasınız. Baştan beri amaç edindi­ğiniz o başarılara erişinceye kadar da, usanmadan çalışmayı, yardım­cı olabilecek kimselerle dostluğu, uyguladığınız diploması taktiğini hep sürdüreceksiniz. O kadar çok çalışıyor, az eğleniyorsunuz ki, so­nunda kronik bir hastalığa tutulmanız mümkün. Bilin ki tüm ters­liklere rağmen, başarısızlıklarınız aslında birer küçük zaferdir, çün­kü siz her hatadan ders alan, uzun vâdede başarıya ulaşan birisiniz. Sakin, ciddi bir dış görünüşünüz var.
 
 
 Akıl yürütme yeteneğiniz çok mükemmel. Kendinize de kararlı bir inatla inanıyorsunuz. Ama ka­zanca düşkünlüğünüz ve oldukça maddeci bakış açınız sizi kuşku­cu, korkulu, melankolik ve aşırı tedbirli yapabilir, kaydettiğiniz ilerlemeleri beğenmeyebilir, bun­larla tatmin olmayabilirsiniz.
 
Entellektüel açıdan sizden aşağıda olan kimselerle bağlılık­lar kurma eğiliminiz var. Bunlar genellikle de karşı cinsten kimse­ler oluyorlar. Eğer Satürn sizin şe­manızda iyi aspektler altında de­ğilse, yani Güneş, Venüs ve Jüpiter'le, yüzyirmi veya altmış dere­celik açılar oluşturan etkilerle uyumlu değilse, dostlarınız hep sadakatsiz ve güvenilmez kimse­ler olurlar. Evlilik, ev hayatınıza bekleme­dik sorunlar ve üzüntüler getirebi­lir. Sizde yönetici yetenekleri var. Sorumluluğu idare edebiliyorsu­nuz. Kendi işinizi kurup yönetebi­lirsiniz ve bunu kolaylıkla ya­parsınız.
 
Sizi girişken, bağımsız biri yapar ve önce kendi çıkarlarınızı düşünmenize yol açar. Sizin gözünüzdeki "Bir Numara" kendinizsinizdir. Bencil olmanızın yanı sıra, cesur ve dinamiksiniz de. içgüdüyle ha­reket etme eğilimindesiniz. Her türlü sınırlamadan, kısıtlamadan, sizi bağlayan, o özgür, girişken, öncü yapınızı ifadeden ala koyan etkenlerden nefret ediyorsunuz. Bu durum düşünce konusunda da böyle. Çabuk kızıyorsunuz. Sık sık büyük öfke patlamaları gösteri­yorsunuz ama sönmeniz de o ka­dar çabuk oluyor.
 
 

 Siz kazaya eğilimli olabilirsi­niz. Başınızdan veya yüzünüzden yara alma ihtimaliniz çok yüksek. Olumlu, dobracı, özgüven sahibi, bazen de kavgacısınız. Tabii olumlu yanlarınız daha çok. Çalışkan, hevesli, idealist ve serbest görüşlüsünüz. Gerçek duygularınızı başkalarından sakla­mak size zor geliyor. Açık sözlü­lüğünüz zaman zaman başınıza dert açıyor. Siz doğuştan serüven­cisiniz. Gençlik dolu bir canlılığı­nız var ve bu ileri yaşlarınıza kadar sürüyor. Aktif sporları seviyor, zevkin her türünden hoşlanıyorsu­nuz, özgüveniniz o kadar büyük, egonuz o kadar belirgin ki, plan­larınızı kimsenin yardımı olmaksı­zın uygulamakla kalmıyor, aynı za­manda, çoğunlukla büyük engel ve aksiliklere rağmen başarıya ulaşıyorsunuz.

İsimlerin burcunuza göre hangi yaşlarda ne yaşayacağınızı danışma alarak öğrenin.

Mahmut Hoş Kitapları
258 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dünya Sayaç