• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009
Üyelik Girişi
Site Haritası

Rüyada asker görmek

Rüyada asker görmekRüyada asker görmek
 
Saygı gördüğünüzü hissetmek, aşkınızın o nadide niteliğinin de­ğerinin bilindiğine inanmak sizin için en büyük güven ve mutluluk. Ama ne yazık ki karşınıza duygu­larınızı hiç farkedemeyen, size so­ğuk, hatta belki de zalim davranan biri çıkıyor. Dıştan aldatıcı dene­cek kadar sessizsiniz, yaratılışınız çok anlayışlı. Aşk hayatınızda bir gizlilik, bir sır var. Belki müzmin hastalığı olan biriyle bir ilişki ya da bir doktorla, bir hemşireyle, belki birinin emrinde çalışan bir kimseyle.
 
 

 Ne olursa olsun, aşkta hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz faz­la Evliliğiniz de ihtimal ki, aynı an­da iki aşkın bulunması yüzünden gecikecek. Mali yatırımlarda çok dikkatli olmanız gerek. Ama eşiniz veya iş ortağınızla yapacağınız ortak yatı­rımdan kazançlı çıkabilirsiniz. Venüs'ün Başak burcunda bu­lunmasının temel zayıflığı, tedbir­den ve usturuptan yoksunluktur. Tatsız şöhreti olan biriyle roman­tik ilişki kurma ihtimaliniz var. Böylelikle adınızın skandallara ka­rışmasına yol açabilirsiniz. Yalnız­ca dürüst, iyi ve güvenilir olduğu­nu bildiğiniz kimselere yakın ol­makta sizin için büyük yararlar olacaktır.

50 yaş yorumunuz:

Şayet başka etkenler durumu değiştirmiyorsa, siz eninde so­nunda miras yoluyla gelecek bir servete konacaksınız. Bu para ev­lilik vasıtasıyla da gelebilir. Kısa­cası,siz, emek harcamadan bir servete konabilirsiniz. Ama etken­ler bunun epey ertelenerek gele­ceğini gösteriyor. İnsanların pek çoğu gibi siz de paraya hayır de­miyorsunuz ama siz parayı, ifade ettiği kolaylık, rahatlık ve zevkler için, bunları kendinize ve yakınla­rınıza sağlamak için istiyorsunuz. Böyle şeyleri dostlarınızla paylaş­maktan çok hoşlanıyorsunuz.

Zihinsel olmaktan çok duygu­sal eğilimlisiniz. Düşünmektense hissetmek daha hoşunuza gidi­yor. Bu yüzden sezgilerinize, ön­sezilerinize önem veriyorsunuz. Duygularınız derin ve sürekli. Bir durum veya bir kimse hakkın­da bir kere kararınızı verdiniz mi artık sizi karardan çevirmek he­men hemen imkânsız. Sosyal ha­yatınızda ve zevklerinizde tutucu ve gelenekçisiniz. Kimse sizi ko­lay kolay tufeyli enteller arasında bulamaz. Bu sosyal açıdan böyle olduğu gibi, cinsel açıdan da böy­le. Yerleşmiş, kabul edilmiş, kanıt­lanmış yollar en iyisidir, diyorsu­nuz. Adet, formalite, usulüne uy­gun yaklaşım, sizin için çok önemli. Duygulu ve sadıksınız.


440 kez okundu

Yorumlar

Akrepler için     22/09/2016 01:36

Bu rüya akrepler için dul birisi ile tanışma anlamına gelebilir.
Misafir - Mahmut Hoş

Dünya Sayaç