• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009
Üyelik Girişi
Site Haritası

Endişelere karşı okunacak esmalar

Endişelere karşı okunacak esmalarBedenin simyası her türlü sorunun çaresini çözecek kabiliyetle yaratılmıştır. Sorunların olması demek çarelerinde varlığı anlamına gelir. Yoksa sorunları yaratan, çaresini vermemiş olsa bu insan zekasında ne kadar adil olarak görülebilir? Kesinlikle idrakı mümkün olmayacaktır. Belalara sabr, felaketlere sabr, hastalıklara sabr vesaire. Peki çözüm? Konu biraz irdelenince bugün dini sapkınlıkların anatomisi de ortaya çıkar. Öyle dini yapıda kişiler var ve bunlar kişinin kendisi dahil yaratıcıyı da sinsice arka planda yok sayar. Bugün İslama iman etmişler kölelik adı altında şekillendirilmeye çalışırlar. Müslüman kuzu yönlendiren kurtlar olunca fazla izaha gerek yoktur.

Bir sorun yaratılmış olsun bunun çaresi olmasın?

İnsan Anatomisi sağlıktan işe, işten huzura vb her çarenin çözümünü taşır. Bedenin dili frekanstır. Bir uzva dokunulduğunda beyin titreşim alır. Bu dokunuşlar beyin için kodlama metotlarıdır. Doğru dokunuşlar ve yöntemler beyni programlayacaktır. Çakraların Melodisi kitapta sadece insan bedeninde olan 7 noktanın anında tüm çakraları aktive ettiği anlatılır. Zahmetsiz ve çok uğraşmadan çakraların hepsi aktif olmuş olur.

Her dokunuş beyne atılan sinyallerdir.

Sağ ayak tabanına el koyarak veya imge ile odaklanıp 200 kadar ‘Melik Evvel Nur’ Esmaları okunursa okuyan kişide ne tasa ne endişe kalmayacağı gibi huzur dolar. Bu çalışma beyinde endişeleri silmesi için sinyal gönderir ve huzuru çağrıştırır. Beyine emir verilir.Bedenin bu kodlama, emir metotları Esmalar ve Frekansları kitabında işlenmektedir.
608 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dünya Sayaç