• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009
Üyelik Girişi
Site Haritası

Sabrı artırmak için hangi esmalar okunmalı

Sabır

abır. Sanır ne demektir? Sabır, ya da dayanç, zor koşullar altında cesaret ve metanetini yitirmeme duygusudur. Sabırlı insan uzun süreli gecikmelere ve tahriklere rağmen moralini bozmadan yoluna devam eder veya beklemesini sürdürendir. Sabırsızlık ise genellikle çocuksu bir nitelik olarak düşünülür. Sabır yetişkinliğin en önemli bileşenlerinden biridir. Herkesçe bilinir.

Kişinin içinde bulunduğu fiziksel koşullardan, sinir sisteminin yapısına kadar pek çok faktörden etkilendiği bilinmektedir.
Sabır olmadığında hemen yılma oluşur. Mücadeleden vazgeçme gibi birçok engelleri hayatımıza sokar. Yılan kişi mücadeleyi bırakır, havluyu atar. Yenilgilerin başında sabrın olmayışı veya azlığı vardır. Halbuki sabır doğru kararlar alınmasında etkindir. Acele etmez. Soğukkanlılıkla olayları daha iyi tartar.

Sabır kişide yok veya az ise neler yapılabilir?

Sabır eksikliği yetişme tarzına bağlı olarak kişinin beyninde program gibi yerini alır. Her tahammülü gerektirecek ortamlarda beyine işlenmiş bu sabır zıttı düşünce programı (kayıtları) her şekilde kişinin önünde duvar gibi duracaktır.

Beyin ve bilinçaltında bu tür olumsuz şekillenmelere karşı türlü yöntemler vardır. Bunlardan birisi esmalarla o negatif kayıtları silip doğru kayıtları beyine ve bilinçaltına yerleştirmektir. Beyin esmalara duyarlı olduğu için esmaların frekanslarını kullanarak doğru şekilde beyini hızlı şekilde etkilemek mümkündür. Sabrı olmayan ya da az olanlar sağ elini kalbe koyup 200 kadar “RAHMAN MELİK” okumaları beyindeki o yanlış tahammülsüzlük ve sabır gibi kayıtları izole edecektir. Sabrı yükseltir kişinin direncini artırır. Panik atak olmasına mani olur. Sabrın daha güçlenmesi ev kalıcı olması için bu uygulamaya 1-2 devam etmek iyi olacaktır. Önemli olan o negatif kayıtların (sabır ile ilgili) silinmesi ve doğru bilgilerin yerleşmesi için.

Esmalar ve Frekansları kitabından…
Sipariş: 0543 713 11 78

170 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dünya Sayaç