• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009
Üyelik Girişi
Site Haritası

Olumsuz Düşüncelerden Nasıl Kurtuluruz?

Olumsuz Düşünce

O kadar olumsuz düşüncelere hayatımızı işgal eder. Sürekli takıntılara sebep olur. Çevreye güleç bakan bir anda olumsuz bakmaya başlar. Kendisini negatif ettiği yetmez gibi bu zararlı negatifi titreşimleri ile etrafına gönderir.
Bir çocuk doğduğunda sevgiyle doğar. Her şeyde sevgi arar. Eğer bu çocuk büyüdüğünde yabanileşmiş ise bulunduğu ortamın sorunlarından kaynaklanır. Gördükleri, yaşadıkları hayatına huy ve karakter olarak döner. Ne gördü ise artık o odur.

Böyle bir nesil nasıl kendisini temizleyebilir? Affedici, hoşgörülü, sevimli, hayırsever, cana yakın, sevecen olabilir?

“Allah’tan bağışlama dile. Şüphesiz Allah, çok bağışlayandır, çok merhamet edendir.” NİSA 106

Şüphesiz bizler değişmeyecek olsa idik Allah ayetlerinde bunları bizlere der miydi? O vakit çare mevcut. Belki yüzlerce çare vardır. Fakat insan bu yoğunlukta bunlara erişmeye zorlanıyor.

Sizlere Nisa 106 da görünen DNA dizilimini sağlayan harfler vereceğim. Bu harfler belirttiğim gibi yazılıp üstte taşınırsa o kişi affedici, hoşgörülü, sevimli, hayırsever, cana yakın, sevecen olur. Bu harfler aşağıda gösterilmiştir.
“RRRRRARRRRR”

Büyük harflerle on adet R ve birde A olan bu dizilim sizi biranda değiştirecektir. DNA’nıza işleyecektir. Yapınızı değiştirecektir. Kalıcı olması ve hatta nesillerinize bu dizilimin geçmesi için 1000 gün taşıyın.

113 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dünya Sayaç