• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009
Üyelik Girişi
Site Haritası

Gökyüzü Tutulmaları ve Firdar Astroloji

Bruni İle Astroloji


Gökyüzü tutulmaları göğün fotoğraf alması gibidir. Böyle zamanlarda ya hemen veya belli bir belirlenmiş tarihe sinyaller gönderir.

Biruni, gökyüzü hareketleri ile ilgili çalışmalarında gezegenlerin yaşlarını ve periyotlarını açıklar. Biruni'ye göre Güneş Güneş periyotunun yaş sınıflandırması 1, 40 ve 76'dır. 13 Ağustos 1999 tarihinde Güneş Aslan burcundadır. 1923 doğumlu Türkiye 1999 tarihinde 76 yaşındadır. 13 Ağustosta Güneş aynı zamanda Plüton'a sert açı vermektedir. Plüton ve Uranüs depremle ilişkilendirir. Güneş Aslan burcunda yani Aslan burcu yöneticisi Güneş olduğundan Güneş Güneş periyotu bu tutulmada etken olmuştur.

Gök tutulması ile kesin deprem olacağı anlamına gelmez. İyi açılarda iyi şeylerin habercisi de olabilir. Bakınız Zilzal ilk ayetinde 'yeryüzü şiddetli sarsıldığında' der. Ayetin sonundaki sarsıntı kelimesini küçük ebcetle toplayalım. 'زِلْزَالَهَا' 27 eder. Sadece 'zilzal' kelimesi küçük ebced ile toplanıldığında 21 etmektedir. Transit Plüton ve Uranüs burç derecelerindeki toplamı 21'dir (Uranüs 14 derece Kova,7 derece Yay'dadır). Kare açı halindedirler. Zelzele kelimesinin burç derecelerindeki toplam sayısı halini almışlardır. Güneş Aslanda olması ile 1, 40 ve 76 yaşları da tetiklenmiş demektir. Başka yaşlarda görünmektedir. Fakat Güneş hem Plüton'a kare hem de Uranüs'e karşıt açı almaktadır. Bu görüntü depremin o yaşlara ait ülkeler içinde olabileceğini göstermektedir. Güneş Aslan burcunda olması ve her iki gezegene sert açı vermesi belirleyici görev üstlenmiştir.

Biruni bu çalışmalarında araştırmalarımızda ön ayak oluyor. Kuran ise hiç hata yapmadan bize hakikati gösteriyor.

Bu konuya devam edeceğiz.

192 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dünya Sayaç