• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009
Üyelik Girişi
Site Haritası

Zayıflamayı doğal yoldan yapmak lazım

Mide ve bağırsaklar istirahat etmeli veya onlara çalışması için fırsat verilmeli. İstirahat oruç ve benzeri ile olabiliyor.

Zayıflamayı biraz doğal yoldan yapmak lazım. Mide bağırsaklar aşırı veya orta şekerli dolduklarında eritme işlemini yapamaz hale gelebiliyor. Eritme için hareket lazım. Hareket yoksa eritme yavaşlıyor.

Mide ve bağırsaklar istirahat etmeli veya onlara çalışması için fırsat verilmeli. İstirahat oruç ve benzeri ile bu olabiliyor. Fırsat vermekse az yemeyle oluyor. Acıkınca yemek için oturulduğunda az yemek yenmeli. Tok oturup aç kalkmak. Aç kalkıldığında bağırsak ve mide çalışmaları normale dönüyor. Eritme hızlanıyor.

Bunu yaptığınızda mideniz kazınacak. El ayak yeme isteğiyle tutuşacaktır. Ama yemek için hemen harekete tekrar geçmemek gerekir. 4 saat kadar bekleyerek tekrar tok oturup aç kalacak şekilde yenilir. Birkaç gün bu şekilde çalışmalarınız semeresini verecek çok yeme alışkanlığınız ortadan kalkacaktır.

Tok oturup aç kalkma olayına başladığınızda günlük yemek vakitlerinizi 4 veya 5’şer vakitlere çıkartın. Siz kilo verdikçe beyin bunu geri almak için sizden yeme isteğinizi yükseltecektir. Tekrar aynı kiloyu almaya çabalayacaktır. Siz bu şekilde iradenizi güçlendirip aşırı yeme alışkanlığından kurtulduğunuzda bedeniniz daha ışıl ışıl ve sağlıklı olacaktır.

206 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dünya Sayaç