• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009
Üyelik Girişi
Site Haritası

Remil İlmi Kitabı

Remil İlmi Kitabı


Bir konuya iyice adapte olduğunuzda o konuya ait bilgiler bilinçaltında kişiye iletilmek için hazırlanır. Zamana bağlı bir süreçte bu bilgiler rüya veya uyanık halde kişiye iletilirler. Ya da tesadüfü olarak ummadığını bir anda karşısına çıkar.

Sorumuz şu? Zamana bağlı olmadan aklımıza gelen sorunun cevabını hemen alamaz mıyız?

Alırız. Eğer bilinçaltınızla konuşmasını biliyorsanız alırsınız. Siz daha düşünmeye başladığınızda bu yanıtları bilgileri alabilirsiniz. Nasıl onun diliyle konuşabiliriz?

Nokta ilmi yani remil dediğimiz ilimle konuşabiliriz. Kahin bilinçaltında duruyor. Bilginin okyanusu orada size talim vermek için bekliyor. Size öğretmek yeri geldiğinde geleceği bildirmek için bekliyor.

Remil ilmini duymayan kalmamıştır. Remil sadece gizli İlimler kitabında kısaca işlenmiş çok kişi tarafından bilinmemekteydi. 2009 ve 2010 senelerinde remil ilminin ismini neredeyse ülkeye duyurmaya başardım. Hatta bir yerde olmayan bilgilerle kitabını yazdım. Sonra ortalık Gizli İlimler kitabından alıntılarla remil uzmanı doldu. Sorun uzman olmaksa kullandıkları ilmin nereden geldiğini bilmeleri gerekirdi. Yazık bu anlaşılamadı. Zira piyasada olan remil Hindistan numerologlarının bilgileriydi.

Osmanlıda remil kitabını kaleme alan kişi zaten bu remil diye bizlere yedirdiği ilmin Hindistan menşeili olduğunu açıkça eserinde yazmaktadır. Oraya gittiğini ve öğrendiğini kaleme aldığını! Buna rağmen remil bakanlara kurallar konmuş. Abdestli olmak. Yağmurlu zamanlarda bakmamak. Falan duayı okumak gibi.

Hindistan’dan gelen bu ilmi illa ilimdir ama kutsal bir şey gibi hurafelere bölmek işte bu sakıncalıdır. Aldatmaktır. Dine fitne sokmaktır. Zira robot gibi kuralları var ki sanki namaz kılacaklar. Yine bakmasını bilen için o Osmanlıca eser işe yarar. Tabi dini adet yerine getirmemek kaydıyla.

Nokta ilmi Hindistan menşeili izahlarına rağmen Şemsül Maarif alı eserde remil ilmi işlenmektedir! Orada remil demez. Nokta ilmi der. Nokta ilmiyle Danyal AS’ın keşfettiği remil aynıdır. Her iki eserde nokta ilmine nazaran kişiler nasıl Hindistan’dan gelene rağbet ettirilmiştir? 

Hz. Ali’nin “İlim bir nokta idi. Cahiller onu çoğalttı” sözü remil ilmine atıftır. Remil asılda program dilidir. Bildiğiniz bilgisayar yazılımı gibidir ama tek farkla. Bu daha geniş kapsamlıdır. Zira tüm kainatın program dilidir.

Şemsül Maarif adlı eserde nokta ilmine baktığımızda remilin hiç Hindistan’dan gelen ilme benzemediğini görürüz. Gerçi o kitapta formülü anlamak kolay olmamaktadır. Çeviriyi yapanlar yazan kişi tarafından anlaşılmış olmamasından sanırım. İlim orada zorlu formüllerle örtülü anlatılmış olması da muhtemeldir.

Yine remilin kolları olduğunu unutmamalıyız. Kâbe’nin üstten fotosu çekildiğinde sekiz sayısı görülmektedir. Yan yatmış sekiz sayısının sonsuzluğu anlattığını hep biliyoruz! Peki diğer yönden sekiz sayısı ne anlama gelebilir?

Sekiz sayısı bugün tüm elektronikte bir bit demektir. Bir bit olmadığında hiçbir cihazın çalışmasına imkan yoktur. Remil ilmi de aynı şekilde sekiz bitlerden oluşmaktadır. Katlamalı gider!

Bugün remil yani nokta ilmi hem programlama dili hem okuma dili diyebiliriz. İster insanlar bu dil ile kendisini programlar. İster geleceğe ait bilgileri bilinçaltıyla konuşarak öğrenebilir. Remil ilmi kitabına bilinçaltına dediğim kahin lakabının ismini verdim. Kahinin El Kitabı. Bilinçaltını kitabı diyebilirdim. Her iki ismin uygun olduğuna inandım.

Bu eser sayısal hesap yoluyla sorulan soruların yanıtı bilinçaltı yoluyla alınsın istemiyle hazırlanmıştır. Orada olan sayısal formüller bu yönde bilinçaltını okumaktadır. Tabiriyle kişiler bu sayede bilinçaltıyla konuşabilirler. Eser sizlere bu yöntemlerin birkaç kolunu öğretmektedir.

Kitap Sipariş

Beni Facebook ekleyebilirsiniz. 

https://www.facebook.com/mahmut.hos 

Kitap Sipariş: 
http://www.mahmuthos.net/?pnum=13&pt=Mahmut+Ho%C5%9F+Kitaplar%C4%B1 

Telefon: 0543 713 11 78 


1388 kez okundu

Yorumlar

Remil İlmi Kitabı     03/02/2018 02:05

Remil ilminde hangi yaşlarda ne yaşanacak görebilir miyiz? Evet görebiliriz. Baktığımız remil ilminde sayısal düzlemle yaşları görebiliriz. Hatta kaç gün sonra neler olacak. Geçmişte neler oldu görebiliriz. Bu formüller remil ilmi kitabından vardır. Ücretsiz ayrıca remil ilmi baktıra bilirsiniz.
Misafir - Mahmut Hoş

Dünya Sayaç