• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009
Üyelik Girişi
Site Haritası

Kullanılan dil astrolojik olarak göğü etkiliyor

Kullanılan dil astrolojik olarak göğü etkiliyor

Kullanılan dil astrolojik olarak göğü etkiliyor

Hangi dil olursa olsun kullanılan her dilin göğü etkilediği Astrokabala ile ortaya çıkmıştır. Astrokabala yöntemleri çok çeşitli olarak size her türlü sorularınızın cevabını verir. Nasıl mı diyorsunuz? Bakıp inceleyelim.

Faizle borç alacak kişiyi bekleyen sorunun yanıtı ne olacaktır? Herhangi bir burcu seçelim. Akrep olsun. Akrebe ait birisi faizle bankadan borç almaya niyetli. Faydası olacak mı? Olmayacak mı bunu nasıl anlayabilir?

Güneş Koç, Yengeç, Terazi veya Balık burcu zamanlarına işaret eder. Bu dönemler faizle alakalı kararlar alabilir. Ama fayda veya zararı göğe bakılarak anlaşılabilir.

Akrep burcu olan kişi Güneş terazi burcunda faizle borç alması demek parasız kalacağına, aşırı savunma ile parasının gideceğine, ekonomisinin sarsıntı geçireceğine, talihinin aldığı para yönünden uğursuzluk getireceğine ait yorumlara ulaşırız.

Görüleceği üzerine önde kapı açık fakat Güneş Terazi burcunda iken borç faizle para almak pek hayır getirmeyecektir.

Faiz olayı bir örnektir. İzah edip konunun anlaşılmasını sağlamaktır. Faiz değil evlilik vesaire zamanlarını bile bu şekilde akıbetini anlamak kolaydır. Sorularınızı ücretsiz sorunuz. Durumlarınızı öğreniniz. 


204 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dünya Sayaç