• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009
Üyelik Girişi
Site Haritası

Astral Yolculuk Metotları

Astral Yolculuk Metotları

Astral Beden

Astral veya eterik (ruhsal) beden fiziki yapımıza hem bağlı hem bağımsızdır. Bağlı olması komutları fiziki bedenden almasıdır.  Astral bedenin oluşumu fiziki bedenle başlar. Bağımsızlığı ise onu istediğimiz gibi kullanabilmektir.

Astral beden fiziki bedenimizi çeviren adına aura da denen enerji insandır. Astral bedeni izah etmekten öte onun neler yapacağı üzerinde açıklamalara girişmek daha doğru olacaktır.

Astral bedeni tanımlamak yetersiz olabilir. Sebebi ise ötesinde başka işlevleri olsa yapılan açıklamalar bunu kısıtlayabilir. O nedenle bilindiği kadarıyla işlevlerini bahis etmek en akılcı yol olacaktır.

Astral beden eğer teklik manasıyla yoğrulursa bedenin içerisinde olan kanalları kullanarak dış alemlere açılır. Özelikle uyku devresine geçişte kalp içerisinde bulunan kanaldan misal alemine yönelir.

Kalp içerisinde bir kapı vardır. Bu kapı gerçek insan denilen ait ruha ait bir kapıdır. Makamı orası olduğu gibi ruh buradan tasarrufu yapar. Gerek kapıyı kullanır başka yerlere gider. Gerek fiziki aleme buradan yansır.

Astral beden elimizde kullanabileceğimiz bir enerji bedenidir diyebiliriz. İstemsiz Astral olaylar yaşasak bile kontrollü olaraktan deneyimler yaşayabiliriz. 

Vereceğim basit işlemleri ilk loş ışıkta ve bir yere yaslanarak yapınız. Zira eterik beden orada birden devreye girecektir. Çevrenizdeki bu Astral bedeninin yapısıyla karışılacaksınız. Fiziki bedeniniz sabit iken enerji beden rüzgâr gibi hareket etmeye başlayacaktır. Siz bedeninizden ziyade o enerji bedeni olduğunuzu göreceksiniz. Bu sizde ilk baştan sersemlik verebilir. Mekândan ayrı şekilde havada akıcı olduğunuzu göreceksiniz.

Kontrol daha elinize alamadınız. Bu tanışma faslınızdı. Amaç o akıcı enerjiyi kullanarak daha uzaklara gitmek olacaktır.

Astral beden ve kullanımıyla ilgili uygulamaları komutlar Kozmik Enerji Dokunuşu adlı eserde bulabilirsiniz. 

Beni Facebook ekleyebilirsiniz. 
https://www.facebook.com/mahmut.hos 

Kitap Sipariş: 
http://www.mahmuthos.net/?pnum=13&pt=Mahmut+Ho%C5%9F+Kitaplar%C4%B1 

Telefon: 0543 713 11 78 
485 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dünya Sayaç