• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mahmut.hos
  • https://twitter.com/mahmuthos1009
Üyelik Girişi
Site Haritası

Frekans nedir?

Esmaların Mucize Frekansı

Frekans nedir?

Frekans beynin komut aldığı bir sistemdir. Komutlar çeşitli olsalar da frekanslar yapıcı etkisiyle negatifleri yok ederler. Pozitif etkileri artırırlar. Kimi zikir olarak verilen esmalar veya ayetlerin çok zaman negatife dönme durumu mevzudur. Bu negatif durumlardan korunmak amacıyla o esmaların frekanslarından faydalanabiliriz. Örneğin Allah ismi zikri çekiyorsunuz. Rehber ehil olmadığında (tarikat şeyhleri gibi) kişi bu zikirden dolayı negatif etkilere kalma ihtimali yüksektir.

Rehber normalde talebelerin bu negatifini nötr eder. Ama edemiyorsa o vakit yukarıda Allah isminin frekanslarını gösteren Esmaları okumanız bu negatif halini siler. Pozitif etkileri kişide aktif eder. Aksi halde kişinin bocalaması normaldir.

Allah zikri veren bazı tarikatlarda bu zikri alanların cinleri gördüğü o gruplarca bilinen gerçeklerdir. Hepsinde olmasa bile kimileri bu sorunlardan mustariptir.

Cinleri görmeleri demek zarar görüyor anlamına gelmez. Bu görüşün varlığı Kuranda dahi verilmiştir. Kuran insanların her iki alemi görecek gözleri olduğunu beyan eder. Ehil olmayanların bu halden korkmaları kadar normal bir şey yoktur. Normal olmayan şeyh denilen kişilerin bu duruma çözümleri olmamasıdır. Ehil bir rehber ehil bir şeyh bu görme olayını talebesinden alır.

Talebe eğer bu durumu idrak edemez korkarsa rehber o görüntüyü iptal eder. Talebe daha görmez olur. Ne yazık meşhur bir tarikatın şeyhi dahi günümüzde böyle sorunlarla gelen talebelerine Urfa’da falan kişiye gidin diyor. Bu falan kişi bir seyyid ve hocalık yaptığı tüm genelde tarikatlıların bilgisi dahilindedir. Bilirler. İtiraz edip soran olursa neden şeyh buna kendisi çözüm bulmuyor.

Şeyhin vakti mi var?

Şunları bunları eleştirmek eksiklikleri içerisinde olanları haktır. Sonra Gavs olup uçuyorlar ama bir türlü verdikleri zikrin tedavisinden haber değiller. Bu ilimlerinin yeterli olmadığına açık delildir.

Rad suresinde Allah zikrinin huzur verdiği açık beyandır. Zikri çekenler huzur ve mutmain olma yerine sorunlarla karşılaşıyorsalar o vakit Kurana göre düşünmek gerekir. O kişilerin rehberliği ve şeyhliğe yeterli ilmi olmadıklarını gösterir. Tabi onların sahtekâr olması demektir anlamına gelmiyor. Yeterli değildirler. Bu gibilerin rabıtalarına girmekte yanlış olur. Talebelerini kontrol edemezler. Tasarruf güçleri yoktur. Bocalayan talebeler bu rabıtadan başlarına sorun alırlar.

Rabıta konusu derin bir konudur. Bilgisi olmayanın rabıtaya iştirakinde zulmani doğumlar meydana gelebilir.  Zira her tarikat bilir rabıtada şeyhin ervahı (ruhu) Allah tarafından yaratılır. O rabıta yapanın yanında dolanır.

Düşünsenize kişi yoldan çıktığında o ervah birden düşmana döner. Kontrolü gider. Kontrol edilemeyen bir ervah ancak bela üstüne bela demektir. Rabıta yapmış kişinin helakına çalışan bir ruha dönüşür.

Eterik beyin eterik beden gibi olaylar bilimselleşmiştir. Eterik yani ruh. Astral seyahat denen olayda budur. Bu eterik bedenler beyin ve kalp tarafından üretilirler. Rabıtada ise bu benzeri durum söz konusudur.

Rabıtada oluşan bu eterik beden bağımsızdır. Kontrolden çıkarsa kişinin başına bela olacaktır. “İki yakam bir araya gelmiyor” sözleri size yabancı gelmiyordur.

O tarikatlardan birisinden el almış ve rabıta yapan birisi sonrasında tekrar eski haline dönmüş. İçkiye başlamış. İçki esnasında bakıyor şeyhin sureti orada ona bakıyor. Kısacası o ervah yani bağımsız eterik beden artık kontrolden çıkmıştır. O talebenin canına ot tıkayacaktır.

Hal böyle iken hangi akla hizmet o şeyhler bilgisiz kişilere rabıta verebilir? Her gelene rabıta veriyorlar. Sonrasında o rabıtayı alanlar kendi doğurdukları (oluşturdukları) şeytanla uğraşıyorlar. Dinde bu normal midir?

Bilgi ile donatılmamış talebeye bu verilir mi? Buna ancak dense kişilerin helaki tarikatlar eliyle veriliyor olur. Sonra şeytan musallat oldu. Böyle oldu olur mu?

Eterik beyin, eterik beden kişinin kendi üretimidir. Ana rahminde ceninin ruh bulması gibi. Bu oluşumlar insana hastır.

Şeyhin şeyh olması demek böyle bir ruha sahip olması demektir. Eterik bedene. Buna ruhaniyet dendiğini herkes bilir ama bilimsel ve ilimi açıklamasını kimse anlatmaz. Bu bilmiyorlar demek olur.

Allah isminde dahi negatif haller oluyor olması bu tarz tarikatların ehliyetsiz olduklarının en açık alametidir. Yoks aHindu Budizm gibi dinlerden bunun ne farkı vardır. Onlarda mantra gibi zikirlerden negatif alırlar. O vakit sözde pozitife dönüştürmeye çalışırlar. Bu durum onlarda kabul edilmiyor ve Kuran ışık olarak gönderiliyor.

-        Onlar, âmenûdurlar ve kalpleri, Allah’ı zikretmekle mutmain olmuştur. Kalpler ancak; Allah’ı zikretmekle mutmain olur, öyle değil mi? RAD 28

Tarikatların olumsuz örnekleri bu ayetle hatada oldukları anlaşılmıyor mu? Mutmain olmak yerine negatifler bulaşıyor!

Esmaların frekansları işte bu yüzden sizlere faydalı olacağı kanaatindeyim. Okumuş olduğunuz zikrin negatifini yok etmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca frekanslar her şeyin negatifini yok edecek unsurlardır. Esmaların Kanalları kitabı bu yönde sizlere eksik olanları açıklıyor veriyor. 

Beni Facebook ekleyebilirsiniz. 
https://www.facebook.com/mahmut.hos 

Kitap Sipariş: 
http://www.mahmuthos.net/?pnum=13&pt=Mahmut+Ho%C5%9F+Kitaplar%C4%B1 

Telefon: 0543 713 11 78 


751 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dünya Sayaç